2733
2734
عنوان

تیفانی + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 33 پست
چه جوری میشه پناهنده شد؟ کیسم چی باشه؟ تحصیلی من درسم خیلی خوبه ولی دیپلمم کلا 19 سالمه

خب باید پاتونو برسونین اینور باید با فردی تو ایران صحبت کنید بیارتتون پول میدین میاره 

کیس هم باید بدید اونو نمیدونم چی اما قوی باید باشه

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
خب باید پاتونو برسونین اینور باید با فردی تو ایران صحبت کنید بیارتتون پول میدین میاره  کیس هم ...

تا جایی میدونم کیس پناهندگی یا باید جونت تو ایران تو خطر باشه یا باید کشور جنگ زده باشه یا مثلا هم جنس گرا و یا ترنس باشی یا اقلیت مذهبی

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا جایی میدونم کیس پناهندگی یا باید جونت تو ایران تو خطر باشه یا باید کشور جنگ زده باشه یا مثلا هم ج ...

خب فقط باید جونت در خطر باشه

الانا دیگه اقلیت مذهبی و قومی و همجنسگرایی جواب نمیده دیگه

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
2728