2752
2734
عنوان

بچم دو ماهشه

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 30 پست

کسی تجربه دارهه.استفاده کرده باشه برا بچش

شمارش معکوس برای گرفتن دستای پرنسس زمستونیم .خدایاشکرت.اللهم صل علی محمدوآل محمد.عشقم بدنیا اومد.دختر نازم میمیرم برات روزی هزار بار.فدای خنده هات  شیرین عسلم 

عزیزم‌احتمالا نینیت کولیک داره اکثر بچه ها دارن و به مرور بهتر میشن

پسر من تا ۴ ماهگی اصلا خواب شب نداشت مدام گریه میکرد ولی باید تحمل کنی هر چی کمتر دارو بدی بهتره بذار دورش سپری شه خودش خوب میشه

بچه باید گریه کنه دیگه  هر چند میدونم تحملش چقد سخته ولی ۴ ۵ ماهه که بشه کم کم خابشم خوب میشه دلدردشم خوب میشه

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من به پسرم دادم عزیزم الان کلاس سوم هست عالیه نه کندذهن هست نه بیش فعال 

چندوقتش بود؟

شمارش معکوس برای گرفتن دستای پرنسس زمستونیم .خدایاشکرت.اللهم صل علی محمدوآل محمد.عشقم بدنیا اومد.دختر نازم میمیرم برات روزی هزار بار.فدای خنده هات  شیرین عسلم 
یعنی انتظار داری اصلا گریه نکنه و همش بخوابه؟ این چجور مادری کردنه؟از این چرت و پرتا نده به بچه ما ...

چه ربطی داره عزیزم بچه که بیماره درد میکشه باید درمان شه مادر برا سختیه خودش ناراحت نیست درد کشیدن بچشو نمیتونه تحمل کنه پسر منم خیلی بیتابی میکرد انقدر درد داشت گریه میکرد منم از گریع هاش گریم میگرفت  همه میگفتن بچه همینه ولی خودم شک کردم به حساسیت دکترم تایید کرد رژیم غذایی سفت وسخت بهم داد و داروی رانیتیدین و امپرازول بچم راحت شد تمام زجر و دردش از بین رفت وقتی دکتر تشخیص میده بچه به دارو نیاز داره حتما نیاز داره

2731

فقط شبا گريه ميكنه؟؟؟

پسر منم حساسيت داره دكترش تا قبل ٦ ماه بهش هيچ دارويي نداد فقط كرم ثمين و يه كرم ديگه پوستي هر ١٢ ساعت وقتايي كه ميخاريد

٦ ماهش شد سيتريزين داده گفته يك ماه بهش بده هر شب

هيدروكسي زين واسه بالاي يه ساله

عزیزم‌احتمالا نینیت کولیک داره اکثر بچه ها دارن و به مرور بهتر میشن پسر من تا ۴ ماهگی اصلا خواب شب ...

اره کولیک هم داره.شربت کولیکش تموم شده چندروز پیش.دیگه براش نخریدم 

چه ربطی داره عزیزم بچه که بیماره درد میکشه باید درمان شه مادر برا سختیه خودش ناراحت نیست درد کشیدن ب ...

ایشون نوشته واسه نخوابیدنش!

واسه کولیک و ...بله باید دارو داد

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
ازچهل روزه خیلی بداروم بود کولیک داشت اگه نمیدادم بهش تاصبح بایدبیدلرمیموندم دکترم اشنابود گفت به دخ ...

هر 12ساعت تجویز کرده .

ایشون نوشته واسه نخوابیدنش! واسه کولیک و ...بله باید دارو داد

کولیک رو جدا دارو داد.این رو برا حساسیت و نخوابیدنش داد

با روغن زیتون شکمشو بمال خوب نشد باسشوار گرکه نسوزونه بگیر به شکمش خوب نشد تند راه ببر شاید دل درد داره اینو پروفسور کودکان گفت

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

سعی کن داذوندی بهش

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
اره کولیک هم داره.شربت کولیکش تموم شده چندروز پیش.دیگه براش نخریدم 

باورت میشه چننندین نوع شربت کولیک امتحان کردم هیییچکدوم تاثیر نکرد تا دورش طی شد 

بنظرم داروی کولیک روی پسر من اصلا جواب نمیداد و روی خیلی از بچه های دیگه

منم تا سه ماهگی بهش میدادم ولی دیدم اثر نمیکنه بیخیالش شدم و وقتی توی ماه پنجم بود دلدردش به کل رفت و خابشم منظم شد 

باااور کن من ۴ ماه کامل یک ساعت خاب پشت سر هم نداشتم داشتم افسرده میشدم ولی خداروشکر اون دوره تموم شد

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟
2706