2733
2739
عنوان

IVF های تیرو خرداد ۹۸ بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 80879 بازدید | 5616 پست

برای اینکه همه چیز رو در مورد ای وی اف و هزینه اش بدونید میتونید به سایت خانم دکتر صادقی مراجعه کنید و مطالب رو مطالعه کنید.

من خودم سه سال پیش پیش خانم دکتر صادقی ای وی اف انجام دادم خداروشکر همون دفعه اول گرفت.

خیلی دکتر با تجربه و ماهری هستن و فوق العاده خوش برخوردن.

امیدوارم هر کی آرزوی بچه داره خدا بهش عنایت کنه

اینم ادرس سایت و شماره تماس خانم دکتر صادقی

https://www.drlalehsadeghi.com/
شماره تماس: 09120549149  و   02144054572

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ببخشید منم تو سیکل آی وی اف هستم امروز دکتر بهم یه امپول زولادکس داد که زدم و قرص ال دی گفت یه ورق که تموم شد پریود میشی ک باید روز دوم بیای...کسی بوده که شرایط منو داشته باشه

توروخدا برام خیلی دعا کنید😔

به غیر از خدا، به هر آنچه امید داشته باشی، خدا از همان چیز ناامیدت می کند.خدایا فقط به خودت امید دارم میدونم که ناامیدم نمیکنی😍🥰😇
2731
سلام دوستان خوبین چند تا سوال دارم کسی هست؟ 

بپرس عزیزم بتونم کمکت میکنم

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه
منم لایک کنین لطفا

این تاپیک دیگه فعال نیست من سوال داشتم در مورد آی وی اف؟

1401/0۸/15 بدترین تاریخه برام تاریخی بود که قراربود انتقالم مثبت بشه باخودم گفتم مردادماهی میشه وای چقدرذوقشوکردم خابشودیدم بغلش کردم بوش کردم بوسیدمش وای چه حس شیرینی حتی خابشم شیرینه نشدکه بشه فقط چندساعت تو ایستگاه اتوبوس نشستم برای تنهایی و دل ناامیدم گریه کردم و برای همیشه پرونده بچه دار شدنم رو بوسیدم گذاشتم کنار منکه حسرت بدل موندم ولی انشاا... هیچکدوم از شماهایی که دارید آی وی اف میکنید ناامید از آزمایشگاه نیایید بیرون🙏🙏