2737
2739
عنوان

نفخ وقاروقور شکم نوزاد پنج ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 5165 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا خیرت بده تخم مرغ منبع نفخه خودت دستی دستی بچتو بی قرار کردی ها دکتر نبردی ؟؟

بردم ولی نگفتن رژیم بگیر دارو دادن گفتن اگه خون باشه باید رژیم بگیری 

خداوندا مراقبه پسرم باش
نمی دونم دیگه من این راهنمایی از دستم بر میومد گفتم برات  ایشاالله زودی خوب شه نی نیت

یه خواهش اگه میشه بگو صبحانه وناهار وشام چی میخوردیموقع رژیم میشه بگی 

خداوندا مراقبه پسرم باش
2731
نمی دونم دیگه من این راهنمایی از دستم بر میومد گفتم برات  ایشاالله زودی خوب شه نی نیت

خیلی ممنونم رژیمو امتحان میکنم واقعا آگاهم کردی خیلی سردر گم بودم

خداوندا مراقبه پسرم باش
یه خواهش اگه میشه بگو صبحانه وناهار وشام چی میخوردیموقع رژیم میشه بگی 

نون و چای شیرین بیسکویت بدون شیر ساقه طلایی یه مدلش که روش نوشته جوین   و باغ وحش گرجی

نهارا سیب پلو یا رشته پلو یا مرغ سرخ شده که بدون پیاز و ادویه خالی خالی سرخ میکردم با روغن خوشمزهم میشه فقط نمک میزدم 

شام پلو کباب مرغ سیب زمینی سرخ شده با نون یا با مرغ سرخ شده یا آپز شده 

میان وعده هم فقط همون دو مدل بیسکویت چون فقط اوتا بدون شیرن تو ترکیباتشون نوشته 

میوه هموفقط سیب زرد با نمک که نفخش بره 

بعد کم کم میکنی رژیمتو بازتر کنی مثلا یبار زردچوبه بزن به غذات ببین علایمش چطوزه یا پیاز  کم کم رژیمت باز میشه اما حداقل دوهفته باید اینطوری ساده بخوری 

رب و بادمجون و گوجه گردو لبنیات اینا خیلی مضرن کولیکم ریاد میکنن

یه تایپیک هست  تو سرچ گوگل بزن بچه های که به پروتئین گاوی حساسیت دارن بالا میاره ۱۵۹۰ تام صفحه داره من اصلا از اونجا فهمیدم دخترم آلرژی داره 

کوچولوت خوب شد برا ماهم دعا کن 

2738
خیلی ممنونم عزیزم حتما

عزیزم کوچولوت خوب شد؟؟ برا من دوماه و یه هفتشه اونم شکمش قرار و قور می‌کنه نمی‌دونم از گرسنگی یا نفخ داره. شیرم کمه چون بعد شیرم علائم سیری نداره همش اینقه اینقه می‌کنه گاها در روز شصت سی سی شیر خشک هم میدم.وزن گیریش هم خوبه. نمی‌دونم از نفخ اینقه اینقه می‌کنه یا گرسنه هستش

عزیزم کوچولوت خوب شد؟؟ برا من دوماه و یه هفتشه اونم شکمش قرار و قور می‌کنه نمی‌دونم از گرسنگی یا نفخ ...

بله عزیزم خوب میشه نگران نباش اگه شیرت کمه شیر خشک تحت نظره دکتر بده به غذا بیوفته بهتر میشه خودتم رژیم رو رعایت کن

خداوندا مراقبه پسرم باش
بله عزیزم خوب میشه نگران نباش اگه شیرت کمه شیر خشک تحت نظره دکتر بده به غذا بیوفته بهتر میشه خودتم ر ...

عزیزم چیکار کردی که خوب شد

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
عزیزم چیکار کردی که خوب شد

تا چهار ماهگی هیچی اثر نداشت بعدش هم من مراعات کردم چون رفلاکس داشت خیلی اذیت شد از یهذسال به بعد خوابش بهتر شد وقتی به غذا افتاد

خداوندا مراقبه پسرم باش