2733
2739
عنوان

مشکل پرولاکتین

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 48 پست
شوهرم.تحقیق کرد گفت احتمال میده کمبود پروژسترون نمیزاره لانه گزینی خوب انجام بشه بعد به دکترم گفتم ا ...

چه جالب. یعنی باردار میشدی اما بعدش پریود میشدی. یعنی میفتاده؟ پرولاکتینتو کی متوجه شدی؟

ربی هب لی من لدنک ذریه الطیبه انک سمیع الدعا
چه جالب. یعنی باردار میشدی اما بعدش پریود میشدی. یعنی میفتاده؟ پرولاکتینتو کی متوجه شدی؟

بهش نمیگن افتاده چون در حد لخته بود وقتی لقاح تشکیل میشده بعد لانه گزینی انجام میشه برای من لانه گزینی خوب انجام نمیشده

پرولاکتین ماه دوم خیلی بالا نبود زودم پایین. اومد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهش نمیگن افتاده چون در حد لخته بود وقتی لقاح تشکیل میشده بعد لانه گزینی انجام میشه برای من لانه گزی ...

چرا اینو دکترا نمیگن؟ منم مشکلی ندارم هفت ماه اققدام میکنم علائمشم دارم اما سر موعد پریود میشم. این رازیانه رو هم واسه همین خوردم. به نظرت بعد این که پرولاکتینم اومد پایین منم به دکترم بگم؟تو قرص تحریک تخمک گذاری و اینا که نمیخوردی؟

ربی هب لی من لدنک ذریه الطیبه انک سمیع الدعا
چرا اینو دکترا نمیگن؟ منم مشکلی ندارم هفت ماه اققدام میکنم علائمشم دارم اما سر موعد پریود میشم. این ...

به نظرم چیزهای گیاهی همینجوری نخور من خودم ازمایش بتا دادم و بی بی هم.مثبت میشد شما اگه اگه بی بی میزاری یا ازمایش بتا دادی مشکوک بود پریود شدی حتما به دکترت بگو بعد دکتر بهم شیاف داد همراش ب کمپلکس داد فولیک اسیدم 5 میلی گرم.کرد

2728