2737
2734
عنوان

ای بابا چرا ترکید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 133 بازدید | 20 پست
خوب تو هر چیزی دخالت نکنه !! قبلا هم برای معتادا یه داروی مرگ آور تجویز کرده بود. ایشون پزشکه؟؟

نه ولی ادعای مغز متفکر بودن داره و عقل کله چون سلبریتی هست مثلا

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  
خوب تو هر چیزی دخالت نکنه !! قبلا هم برای معتادا یه داروی مرگ آور تجویز کرده بود. ایشون پزشکه؟؟

براشون جون مردم مهم نیس که‌. اون از شیر خشک ها... اینم از این...

یک صبح جمعه پا میشی میبینی یه مرد پر ادعا با بی تدبیری، مملکت را به دامن تفرقه و آشوب انداختهیه صبح جمعه دیگه هم پا میشی میبینی یه مرد بی ادعا با شهادتش موجب همدلی و وحدت یه ملت شده.  چقدر فرق است بین کسی که بندگی خدا را میکند و کسی که نوکری کدخدا را

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله عزیزم. مثلا یکی ممکنه اون دنیا بره ببینه تو پرونده اعمالش یک قتل هم داشته، میگه خدایا من که قتلی ...

صددرصد حرفتون درسته عزیزم مررررسی😍😍😍 خدا به هممون رحم کنه که ناخواسته حق الناسی گردنمون نیافته

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  
صددرصد حرفتون درسته عزیزم مررررسی😍😍😍 خدا به هممون رحم کنه که ناخواسته حق الناسی گردنمون نیافته

فدات شم عزیزم😍😘😘

آره الهی آمین

یک صبح جمعه پا میشی میبینی یه مرد پر ادعا با بی تدبیری، مملکت را به دامن تفرقه و آشوب انداختهیه صبح جمعه دیگه هم پا میشی میبینی یه مرد بی ادعا با شهادتش موجب همدلی و وحدت یه ملت شده.  چقدر فرق است بین کسی که بندگی خدا را میکند و کسی که نوکری کدخدا را
2731
بله عزیزم. مثلا یکی ممکنه اون دنیا بره ببینه تو پرونده اعمالش یک قتل هم داشته، میگه خدایا من که قتلی ...

براشون جون مردم مهم نیس که‌. اون از شیر خشک ها... اینم از این...

آره بعد قضیه شیرخشکا هرکی بود تا یه مدت جلوی مردم و دوربین ظاهر نمیشد