2737
2739
عنوان

عفونت رحم و زخم وفریز😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالله که با دارو خوب بشه ولی اگر نشد مجبورم برم واسه فریزمرسی گلم از راهنماییت

خواهش

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
سوزش خارش داری؟؟؟ من هم شستشو دادم هم یه مدت قرص خودمو شوهرم میخوردیم .... بعد از فریز هم   ...

سوزش و خارش نه زیاد ولی عفونتم خیلیییی شدیده هم قارچه هم باکتری با چی شست و شو میدن؟تاثیرش خوبه؟

2731
سوزش و خارش نه زیاد ولی عفونتم خیلیییی شدیده هم قارچه هم باکتری با چی شست و شو میدن؟تاثیرش خوبه؟

والا دقیق نمیدونم چیا استفاده میکنن ....

برای من تاثیر داشت چون  من سوزش خارش داشتم

آره همونه عفونت نداشتی اصلا؟خوب خداروشکر خیالم یکم راحت شد

تا قبلش زود به زود عفونت میگرفتم ولی بعدش دیگه کلا عفونت نگرفتم و خوب شدم...اگر به کار دکترت مطمئنی انجام بده راحت میشی بعدش

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤
تا قبلش زود به زود عفونت میگرفتم ولی بعدش دیگه کلا عفونت نگرفتم و خوب شدم...اگر به کار دکترت مطمئنی ...

شما کدوم شهرین؟والا دکتری که دیروز رفتم متخصص طب سنتی بود ولی خیلی تعریفشو کردن این دکتر فهمیدم زخم دارم ولی دکترای دیگه نفهمیده بودن.یعنی میگی بستگی به کار دکترم داره واسه فریز؟

شما کدوم شهرین؟والا دکتری که دیروز رفتم متخصص طب سنتی بود ولی خیلی تعریفشو کردن این دکتر فهمیدم زخم ...

من کرجم..پیش دکتر محتصبی فریز کردم...بله...خیلی مهمه که دکترت کارش خوب باشه که اول و آخرین بارت باشه که نیاز به فریز میدا میکنی

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤
2740