2410
2553
عنوان

عفونت رحم و زخم وفریز😭😭😭

255 بازدید | 52 پست

بچه ها امروز رفتم دکتر معاینه کرد گفت وضعت خیلی خرابه عفونت وترشح خیلی زیااااد آخرشم گفت زخم داری اصلا قبلا نداشتم انگار جدیدا زخم شدم😭😭اولش گفت بزار برات یخ بزارم بعد گفت نه اول دارو مصرف کن بهتر نشدی یخ میزارم😔😔چقدر من بدبختم عفونتم کم بود حالا زخمم اضاف شد.خانما کسی بوده با یخ کاملا درمان شده باشه؟

علائم زخم چیه؟

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

چندسالتونه؟

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

یخ منظورت فریزه؟من زخم دریچه رحم داشتم فربز گردم و کلا خوب شد..حتی بعدش زایمان طبیعی داشتمو مشکلی پیش نیومد...البته دکتر هم خیلی مهمه که حاذق باشه

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤
2714
یه سوال چی می شه ادم عفونت می شه ؟ یعنی شوهر نظافت رو رعایت نمیکنه ؟

خودمم نمیدونم چی شد که این بلا سرم اومد ولی شوهرم باعث میشه ولی شوهر من نظافتش عالیه

یخ منظورت فریزه؟من زخم دریچه رحم داشتم فربز گردم و کلا خوب شد..حتی بعدش زایمان طبیعی داشتمو مشکلی پی ...

آره همونه عفونت نداشتی اصلا؟خوب خداروشکر خیالم یکم راحت شد

۲۱

داروچی بهتون دادند؟

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2706