2733
2734
عنوان

همین الان داری به چی فک میکنی 😁 بلند فک کنین مام بفهمیم 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 14936 بازدید | 489 پست
چرابا دست😐

تو خونه ای که هستیم مشکل اب داره، با یه صاحبخونه بی خیال که فقط اجاره میگیره،بهش هم میگیم میخنده میگه همه اول زندگی مشکل دارن  

واسه حموم و لباسشویی اب نیس،میترسم بزنم لباسشویی بسوزه

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش اخرش بود

اره کاش 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2728
خواهش میکنم ❤چیکار کردین بالاخره

كار خاصى نكرديم. همسرم اونجورى نيست كه ناراحت بشه و بروز بده. شايد دلش مى خواست بره، ولى همش ميگفت تو مهم ترى و اگه سختته، نميريم.

بابامم قرار بود بره دماوند فرداش، به مادر شوهرم گفتم شايد با بابام اومديم اون سمتا كه بابامم نرفت و با خيال راحت اونجا كنسل شد☺️

مامانمم فهميد خونمون خيلى سرده، بابامو فرستاد دنبالم كه برم خونشون و از تنهايى در اومدم.

اون شب نشد واسه سالگرد كارى كنيم ، ولى فرداش همسرم زود اومد و رفتيم چرخ زديم و كافى شاپم رفتيم😀 

اَللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَليِكْ اَلْفَرَجْ
اگر امکان داره عکس بده ،طلا سازی ها قبول میکنن تغییر بدن ،برو از حالت میخی درش بیار بهتر میشه

خاستم بگم همین کارو کردم رفتم دادم از حالت میخی درش بیارن چهارشنبه میرم میارمشون😃😊

2738
خاستم بگم همین کارو کردم رفتم دادم از حالت میخی درش بیارن چهارشنبه میرم میارمشون😃😊

مبارکت باشه انشالله همیشه شاد باشی و هی طلا های خوشگل بخری😍😘

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️