2737
2739
عنوان

کیا بچهاشون خیلی اذیت میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 181 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من،سه تا بچه دارم،هشت وشش ساله،اخری یه سالشه،جرات ندارم جایی برم یا تمهتشون بذار،توخیابون دوتای اولی ...

خدا صبرت بده عزیزم .....من سر دخترم دیوونه شدم شایدم بخاطر اینه که هم بازی نداره

2728
الان درست شده ؟؟

نترسی نه 

الان ۳ سالشه بهتر شده 

اصلا ناراحت نباش و وقتی مردم نگاه میکنن استرس نگیر

من یه بار رفته بودم لباس براش بخرم نزدیک دو سالش بود لجبازی میکرد نمیومد از مغازه بیرون..... همه نگاه میکردن برام مهم نبود 

من حالم خرابه  ....به خدا ....افسرده افسرده ام امروز چقدر خودمو زدم گریه کردم دارم دیوونه میشم ...

عههههه

منم همین جوری بودم سریع برو دکتر من که  خوب نشدم ولی بهتر شدم هنوز هم بعضی وقتها میزنه به سرم و خودم رو میزنم 

2738
عههههه منم همین جوری بودم سریع برو دکتر من که  خوب نشدم ولی بهتر شدم هنوز هم بعضی وقتها میزنه ...

من 2 تا شیر به شیر دارم یا دارن میخندن یا گریه میکنن من حوصله هیچی رو ندارم نه خنده نه گریه فقط دلم میخواد یه کم ساکت باشن

پسر من خیلی علاقه به ماشین داره یعنی هرجا ماشین ببینه از خود بیخود میشه حالا چه واقعی باشه چه اسباب بازی. هرچی هم براش ماشین میگیریم انگاری سیر نمیشه باز یه ماین اسباب بازی ببینه انقدر جیغ میزنه و گریه میکنه که میخوامش. امروز رفتم بیرون دیدم در یه دکه از این ماشین پلاستیکیا گذاشتن از شانس بدم دیدش. انقدر منو دندون گرفته و ناخن زد صورتم زخم شد همه بهمون نگاه میکردن خیلی خجالت کشیدم اومدم خونه کلی گریه کردم. خیلی خستم