2703
2553
عنوان

کیا بچهاشون خیلی اذیت میکنه

181 بازدید | 25 پست

دخترم 18 ماهشه تازه رفته تو 19 ماه ....امروز رفتیم فروشگاه اول که باید کفش پاکنه وراه بیاد بعدم هرسنگ وخاک وچیزی که روی زمین باشه دوست داره دست بزنه خیلی علاقه داره سنگ جمع کنه یا خاک دست کنه داخلش بعدم گل چیزی ازاین زردا ببینه میره میچنه حالا این وسط چقدر من حرص بخورم ازاینکه مبدا لای گل وسنگ ها تیغ چیزی باشه بکنار .....رفتیم داخل همینطور بلند بلند حرف میزنه چرخ دستی برداشته ازخودش صدا درمیاره ومیره جلو بعدم تا باباش میره جایی چیزی برداره بلند طوری بابا میگه که همه نگاهمون میکنن چندتا بچم که ببینه میپره بالا پایین ذوق میکنه جوریکه همه نگاهش میکنن امروز خیلی خجالت کشیدم بچه های بقیه اروم وایساده بودن دخترمن انقدر شلوغ یعنی پیش فعاله ؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

من،سه تا بچه دارم،هشت وشش ساله،اخری یه سالشه،جرات ندارم جایی برم یا تمهتشون بذار،توخیابون دوتای اولی همش دنبال همن میرقصن میدون لی لی میرن،همش میگم مواظب باشین نکن نزن نرقص ،کوچیکه هم ازونا ذوق میکنه مدام جیییییییغ،تا برم برگردم هرسه تاشون دیوونم کردن

بابا دختر من ۱۶ ماهشه منو باباش جریت نداریم اینو باخودمون جایی ببریم بخدا مطب دکترش ک فلاکسی هست ک مجبوریم میبریمش ک هر دفعه هم بقران اخرش منو باباش با هم دعوامون شده از بس من هی رفتم جمعص کردم یا باباش رفته ک اخرم هردومون کمدمیاریم میگزم تو برو بعد دعوامون میشه .همه این کارایی هم ک گفتی رو میکنی جوری هس ک هروقت هرکی میفهمه ما میخایم بیایم خونش ب قول خودشون ی ایت الکرسی میخونن 

من دلم یک زَخـــمِ نمک خورده اس... ღ

بچه سالم انرژی داره 

پسرمنم از یک و نیم سالگیش دوست داشت به همه چیز دست بزنه منم اصلا کاری به کارش نداشتم تازه تشویقشم میکردم بچه با لمس کردن چیزا اطلاعاتش تکمیل میشه الان که پسرم دو سالو نیمشه خیلییی آروم شده چون اصلا  بکن نکن نمیگفتم بچه ات هر جور رفتار کنه بالاخره یه عده آدم چیزی برا گفتن دارن.از تک تک لحظه ها و ثانیه های با بچه بودنت لذت ببر دیگه برنمیگرده بچه گلت کاری نمیکنه که بخوای به خاطرش خجالت بکشی و اینکه اگه با بچه حرف بزنی و با قصه یه چیزایی رو براش بگی خیلی تاثیر داره منکه جواب میگرفتم 

2706