2733
2739
عنوان

الان دوره ی دومه کلومیفنمه 😰

| مشاهده متن کامل بحث + 141 بازدید | 18 پست
ببین من منظورم اینه امروز که شما پریود شدی 14روز بعدش بری سونو یعنی قبل از تخمک گذاری بری من نفهمیدم ...

میگم بجا اینکه چهارده پری برم سونوی معمولب..

سوم پری میرم سونو واژینال 😂😂

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
استارتر تنبلی تخمدان داری؟ تا حالا داروی گیاهی مصرف کردی؟ قطره یا قرص ویتاگنوس، گیاه جرجیر و گرده ...

مرسی فداتشمممم 😍😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب فایده اش چیه سوم بری مهم 14پریودی هست که بری ببینی کلومفین خوردی ایا اثری کرده یانه،سوم که آدم فولی نداره که 

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
خب فایده اش چیه سوم بری مهم 14پریودی هست که بری ببینی کلومفین خوردی ایا اثری کرده یانه،سوم که آدم فو ...

چرا عزیزم.. وضعیت تخمدانها تو پری تشخیص داده میشه... بیشتر اینایی ک کلومفین میخورن سونو واژینال میرن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728