2737
2739
عنوان

بچه ها شهید سید کوچک موسوی

| مشاهده متن کامل بحث + 3044 بازدید | 24 پست
بزرگترین اشتباهی هست که انجام میدی ما شهرمان یه شهید داریم بنام شهید سلیمان دلاور بمیرم برا دل ماد ...

وای خدا😔

میشه لطفا برا حاجتم دعا کنید یه صلوات بفرستین هر کسی خوند برام دعا کنه سپاسگذارم .❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام  من دوران دانشجویی ام در هویزه اهواز با ایشون آشنا شدم یادم نذر کردم حاجت گرفتم

براشون نذر کردی؟ چی نذر کردی میشه بدونم حاجتت چی بود؟

میشه لطفا برا حاجتم دعا کنید یه صلوات بفرستین هر کسی خوند برام دعا کنه سپاسگذارم .❤
همه شهدا بزرگن و قابل احترام ولی تا حالا نشنیدم.چطور؟

یجا خوندم نوشته بودن بخاطر کراماتی که دارن معروفن میخواستم ببینم کسی شیراز هست رفته باشه سر مزارش

2728
براشون نذر کردی؟ چی نذر کردی میشه بدونم حاجتت چی بود؟

برا سالها پیشه 

فکر کنم شیرینی 

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
حاجتت سخت بود؟ قبل اینکه بگیری پخش کردی؟

اره قبل گرفتن پخش کردم

باور کن یادم نیست حاجت چی بود فقط یادمه براش زیارت عاشورا هم میخوندم.سال ۸۹بود

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
2740
حاجتت سخت بود؟ قبل اینکه بگیری پخش کردی؟

ببخشید عزیزم برا همین شهید سید کوچک موسوی بود ؟ خیلی شرمنده سوال پیچت کردم 

من حاجتم از خدا ميخواهم به معصومين متوسل ميشم البته شهدا هم حتما جايگاه ويژه اي پيش خدا دارند اما مع ...

سلام. معصوم نیستند اما روایت صریح هست وقتی اولین قطره خون شهید ریخته میشه گناهانش پاک میشه

وقتی خدا خودش فرموده شهدا زنده هستند و نزد خدا روزی میگیرند دیگه جای شک و شبهه ای نمیمونه

شهدا چون همه چیزشون رو فدا کردند در راه خدا و اهل بیت(ع)، برای خدا و اهل بیت خیلی عزیزند، عزیزدردانه هاشون هستند

هر جا اسمشون بیاد خدا و اهل بیت اونجا عنایت ویژه دارن

و به قول امام مزارشون زیارتگاه اهل یقین هست

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀