2733
2734
عنوان

مهریه جالب

| مشاهده متن کامل بحث + 1450 بازدید | 36 پست

یه سری هم یادمه یکی میخواست بزنه هزارتا بوسه 

داشتم فکر میکردم به اینکه اگه این دوتا بعدعروسیشون به اختلاف بخورن و از هم متنفر بشن حالا فکر کنید دامادبه عروس  بیاد بگه بیا مهریتو بدم 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آخه اگه مهرش و بده دوباره شیفته میشن🤗🤗🤗🤗🤗

من دارم به این فکر میکنم که اون موقع که این مهریه را داشتن تعیین میکردن عاشقِ همدیگه بودن واسه همین اینجور تعیین کردن دیگه به این فکر نبودن که یه روز ممکنه طلاق بگیرن  فکر اینجاشو نکرده بودن 

حالا فکر کنید الان که از هم متنفرن وقتی بخواد مهریشو بده عروس خانوم چه قدر بااینکار حالش بد میشه 

اون موقع خوشش میومد چون همو دوست داشتن ولی الان که به اختلاف خوردن دیگه تنفر جایِ اون دوست داشتنو گرفته 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم