2737
2739
ممنون دوست گلم بابت راهنمایی قشنگت خیلی برام مهمه خیلی سخت پول پس انداز گردیم میخاستم مطمعن باشم

خواهش میکنم عزیزم...ولی حتما باید خوب دقت کنید تو خریدتون.چون بعضی خونهاش خلافی داره وقبل خرید با استعلام از شهرداری باید مطمئن شین خلافی پرداخت شده باشه یا از پول خونه کم کنن.الان ما دوباره میخایم وام بگیریم همین کمالشهر خونه بخریم دوباره بدیم اجاره.

خدایا ینی یه خونه روی این کره خاکی سهم من نیست؟😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اتفاقا کمالشهر به تازگی دارن داخلش مترو درون شهری میزنن و خیلی عالی شده  

شهرک هایی هم که تازه ساختن خیلی خیلی شیکن ولی خب قیمتشونم بالاس الان ۴ساله یه بلوار ساختن بلوار مشاهیر اسمشه از ابتدا تا انتهای بلوار مجسمه مشاهیر ایرانی رو گذاشتن روبروی پارکه آزادگانه ‌‌پارسال هم که رییس جمهور اومده بود برای پیگیری بیمارستان کمالشهر که بالای شهرک باغ زمانیه خیلی پیشرفت کرده تو این محدوده خونه ها همشون از ۱۵۰ تا ۳۰۰ متره و الان متری ۱۵،۱۶ میدن .... چند وقت دیگه که متروش هم راه بیوفته که ..... پیشنهاد میکنم تو این زمین های که تازه شهرک سازی شروع شده خونه بگیرید چون اینا قیمتشون باز بهتره الان مثلا یه شهرک دارن میسازن اونم خیلیییییی جای خوبیه شهرک جهان آرا اسمشه (بعد از میدونی شهرداری دست چپ) اینجا هم خونه خاش شبکه و بزرگه ، چند وقت پیش هم  شنیده بودم کمالشهر میخوان از کرج جدا کنند و شهرستان کنن چون خیلیییی بزرگه ‌.

خلاصه که از خیلی از جهات بهتر از حصارک و دور واطرافه (البته خرمدشت هم خوب نیست) و بافت نوسازش خیلی سریع داره پیشرفت می‌کنه  و خیلی هم زیاد شده جدیدا و خدایی مردمش هم مردم خوب و سالمی هستن البته محله با محله فرق داره ولی من خودم ۱۳ساله دارم زندگی میکنم این پیشرفت بافت جدیدش که اتفاقاً خیلی شیک و خوبه رو احساس کردم .

امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم موفق باشید.