2733
2739
عنوان

چرامردا خونوادشونو بیشتردوس دارن و اونا روبیشترقبول دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 48 پست

زن هر کاری هم کنه بازم مرد خانواده علی الخصوص مادرش رو از همه بیشتر دوست داره مگر خانواده و مادرش واقعا در حقش بدی کرده باشن یا خودش آدم قدرنشناسی باشه ...

ولی زن اگه از نظر عاطفی و محبت از سمت همسرش کاملا تامین بشه قطعا هیچکس رو به شوهرش ترجیح نمیده و شوهرش اولویت اولشه ...

زن و مرد اینجوری آفریده شدن و فطرتشون اینه ....

حضرت محمد ( ص ) :
هيچ چيز در نزد زن ، با شوهرش برابرى نمى‌ كند .

📚 الکافی ، جلد 5 ، صفحه 506

زنی نزد پیامبر پرسید : اى پيامبر خدا صلّى اللّه عليه و آله! چه كسى بزرگترين حق را بر مرد دارد ؟ فرمود: پدرش .

عرض كرد: اى پيامبر خدا! چه كسى بزرگترين حق را بر گردن زن دارد؟
فرمود : شوهرش .

عرض كرد: پس من چه حقّى بر شوهرم - مانند حقّى كه او بر من دارد - دارم‌؟
فرمود: نه ، ( حقوق تو مانند حقوق شوهرت نيست ) و از هر صد (حقّى كه او دارد، تو) يكى (اش را) هم ندارى.

📚 الکافی ، جلد 5 ، صفحه 506

.
خوب چه جوری درست میشن من میگم مشکل ازخودمه چون سیاست ندارم نمیتونم الکی الکی ب برادرشوهرامحبت کنم

ببین تو باید به هیچ وجه پشت سر خونوادش بدشون رو نگی حتی اگه بدترین آدمای رو زمین باشن اگه بهت چیزی گفتن شوهرت بود سکوت کن شوهرت نبود پیشت خودت همونجا جوابشون رو بده یه مدت بعد هم شروع کن به تعریف ازشون ابراز علاقه به شوهرت بگو دلتنگ مادرتم دلم برا بچه های داداشت تنگه کاش بریم یه همچین چیزایی خخخخخ بعد کم کم میای تو چشم اونا بد بگن پشت سرت شوهرت ناراحت میشه میگه اون از زن من که اینارو دوس داره وتعریف میکنه اینم از اینا که بد میگن ازش کم کم اونا از چشم میفتن و بیشتر و بیشتر نزدیکت میشه

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728