2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خانوادشون رو بیشتر از کی دوس دارن 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    

اره...داییم اوایل ازدواج اصلا به روی زنداییم نگاه نمیکرد فقط باخواهرمادرش ودوستاش بود زنداییم ۷ساله انقدر صبوری کرد انقدر محبت واحترام کرد که داییم الان غلامشه مریم جان ازدهنش نمیوفته توجمع فقط چشمش رو زنداییمه...ولی من متاسفانه نمیتونم اینطوری باشم😟😟

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

من خودم ازدواجم با دوستي بود خوب شوهرم حرف منو فقط قبول داره خانواده اش هم اگه بخوان يه وقتي به كاري راضيش كنند به من ميگن كه راضيش بكنم اما دختر دايي ام ازدواجش سنتي بود اونم شوهرش همينطوره اصلا به حرف خانواده اش كاري نداره فقط و فقط زنش ربطي به نوع ازدواح نداره

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

آره..فک میکنن ما دشمنشونیم وبدیشون رو میخوایم.والا خونواده شوهرم از دشمنی. وحسادت تو زندگی ما کم نذاشتن.بعد شوهرم هنوز فک میکنه اونا خیرش میخوان..کی میشه بشناستشون ای خدا

جیگیلی سابقم که معلق شدم 

چون اونا ۳۰ ساله خونوادشن و این هنر رو باید زن داشته باشه که کم کم با سیاست خودش رو  از اونا جلوتر ببره نه با بی سیاستی بدتر اونارو جلوتر ببره

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
من خودم ازدواجم با دوستي بود خوب شوهرم حرف منو فقط قبول داره خانواده اش هم اگه بخوان يه وقتي به كاري ...

شوهرمن خیلی خانوادش براش مهمن منو فقط ب چشم یکی میبینه ک بایدغذادرست کنه و کارای خونشو بکنه اگه  زورپشت سرش نباشه نمیادازم نظربخواد شماچ جوری اخلاقت چیکارامیکنی که حرف خودتو قبول داره

تیکر تولد یکسالگی دخترم
آره..فک میکنن ما دشمنشونیم وبدیشون رو میخوایم.والا خونواده شوهرم از دشمنی. وحسادت تو زندگی ما کم نذا ...

وقتی که تو تلاش نکنی بشناسیشون به شوهرت اون میشناسه درمقابل شما باعث میشه جبهه بگیره

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
2706