2737
2734
عنوان

انتخاب خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 806 بازدید | 24 پست

سرتل و رایانی تا نیروگاه با ماشین زیر ۵ دقیقه

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر از نیروگاه برق فاصله داره؟کجاس؟اخع من خودم تهرانم 

اگه سرتل و رایانا زیر ۵ دقیقه با ماشین.

من فک کردم عالیشهر رو میگی

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
2731
اگه نامزدت نیروگاه اتمی کار میکنه چرا تو خوده کمپ خونه بهش ندادن؟درخواست داده؟ 

نیروگاه برق کار میکنه

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
2740
خوشگلم همونه دیگه نیروگاه اتمی بوشهر برق تولید میکنه البته به گفته خودشون خخخ

گفت دیدم خونه های کمپو به درد نمیخورن چند نفری که اونجا خونه داشتن گفتن نگیر گفت به درد زندگی کردن توش نمیخوره

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
گفت دیدم خونه های کمپو به درد نمیخورن چند نفری که اونجا خونه داشتن گفتن نگیر گفت به درد زندگی کردن ت ...

عجب بنظرم اشتباه به عرضشون رسوندن امکاناتشم عالیههه واسه کارمندای نیروگاه ،نزدیک دریا هم هستید خیلی خوبههه ما اونجا زندگی میکنیم