2703
2553
عنوان

انتخاب خونه

806 بازدید | 24 پست

سلام خوبید؟نامزد من میخواد توی بوشهر خونه بخره بودجه ما 160 تومنه نامزدم یک خونه تو بهمنی،خیابون گازی دیده 100 متر هست هالش تقریبا بزرگه و یک اتاق خواب داره طبقه اوله مال سال 86 هست و خیلییی قدیمی هست و 170 تومنه اصلا هم از سر و شکلش خوشم نمیاد ولی خب بزرگه به خصوص اتاق خوابش

یک خونه دیگه هم تو خیابون شکری 85 متر کف موکت کابینت فلز طبقه سوم بدون آسانسور مال سال 87 هم هست نمای خونه بیریخته ولی داخلش خوبه 190 تومنه هالش نسبتا بزرگه و دو تا اتاق خواباش و اشپزخونه کوچیکن 

نامزدم گفته میتونه برای سرامیک کردن کف خونه ی جور کنه چون کف خونه هه افتضاحه سیمان کاری و بیریخته و هالش بزرگ و خوبه اتاق خواباشم دو تان ولی کوچیکن ولی حساب کردم دیدم وسایلم جا میشن البته نمای خونه قدیمیه...بین اینا به نظر شما کدوم بهتره؟

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
فقط این ومی دونم که خونه باید دوخوابه باشه

دقیقا نامزدمم همینو میگه

البته اتاق خواب دومیش خیلیییی کوچیکه 

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من اگه بودم خونه بزرگو انتخاب میکردم چون بایکم خرج توش خیلی شیک میشه ولی درعوض بزرگو خوبه

بزرگه تک خوابه 

بعد کلا هم مدلش خیلیی قدیمیه خصوصا اشپزخونه اش و کمد هاش حمومشم که هیچی

ولی خب بزرگه خیلی

تک خواب رو میخوای چکار ؟ خونه ای که هال بزرگ داشته باشه ولی خواب یه دونه داشته باشه یعنی آدم‌هاش حر ...

ارع ولی اخه میگم من که بچه ندارم فعلا 

ارع ولی اخه میگم من که بچه ندارم فعلا 

برای مساله ای مثل خرید خونه یه کم با دید طولانی مدت تر تصمیم بگیرید 

الان بچه ندارید 

اصلا گیرم تا ده سال هم نخوایید 

آیا کسی که خونه تون میاد باید بره توی اتاق خواب شما لباس عوض کنه ؟

😁
2714
برای مساله ای مثل خرید خونه یه کم با دید طولانی مدت تر تصمیم بگیرید  الان بچه ندارید  اص ...

اره راس میگی

بزرگه تک خوابه  بعد کلا هم مدلش خیلیی قدیمیه خصوصا اشپزخونه اش و کمد هاش حمومشم که هیچی ولی خ ...

من وقتی خونه خریدم هرکی میدیدش حالش بهم میخورد ازش انگار اشغال دونی بود نصف دیوار دسشویی نبود حموم کثیف اشپزخونه اصلا خیلی افتضاح بود ولی خریدمشو توشو درست کردم هر کی اومد دید کیف کرد حتی اونی که به ما فروخته بودو همسایهای اونجا

خدایا بچهامو به خودت سپردم
دقیقا نامزدمم همینو میگه البته اتاق خواب دومیش خیلیییی کوچیکه 

با این‌پول،طرف رایانی یا سرتل بهترین خونه میشه گرفت.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
من وقتی خونه خریدم هرکی میدیدش حالش بهم میخورد ازش انگار اشغال دونی بود نصف دیوار دسشویی نبود حموم ک ...

اره ولی پول قلمبه میخواد که نداریم🙂🙂

با این‌پول،طرف رایانی یا سرتل بهترین خونه میشه گرفت.

چقدر از نیروگاه برق فاصله داره؟کجاس؟اخع من خودم تهرانم 

چقدر از نیروگاه برق فاصله داره؟کجاس؟اخع من خودم تهرانم 

با ماشین کمتر نیم ساعت

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
2706