2733
2734
عنوان

چرا خوب نمیشم 😞

| مشاهده متن کامل بحث + 179 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون عزیزم ندارم فردام جمعس شنبه حتما میگیرم💞

فعلا بخور بده تا آروم بشی اگر دستگاه بخور داری که روشن بزار تو خونه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

امیدوارم سرماخوردگیت معمولی باشه وخوب بشی.ولی اگه احساس نفس تنگی داری نشونه اینه که نای ونایژه هادرگیرشدن(برونشیت)واگه تواین مرحله درمان نشی ویروس  به ریه هاهم میرسه.ایناروگفتم که حواست وبدی

2738
از عطاری؟ باید دم کنم؟  داروخانه نداره

بله از عطارى

دم كنيد

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....