2726
عنوان

چرا خوب نمیشم 😞

179 بازدید | 27 پست

خانوما توروخدا اگه راهی..‌.درمان خونگی چیزی که تاثیرش فوق العاده باشه می‌دونید بگید دعاتون می‌کنم💞

نزدیک سه هفتس حالاتی سرماخوردگی و دارم و سرفه شدید ... مخصوصا شبا ... 

دکتر رفتم داروهای معمول سرماخوردگی گرفتم 

یبارم از داروخانه گفتم داروی قوی ضد سرفه میخام که داد اما بعد از سه هفته هنوز ادامه داره و انگار شدید شده خسته شدم دیگه 😕 

چهار تخم ندارم شنیدم خوبه 

نمی‌دونم دیگه😞 

احتمال زیاد حساسیت فصلیه

برگ به هم بگیری بجوشونی تا رنگش قرمز بشه بخوری برای سرفه خوبه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

زنجبیل آویشن شیرازی با دارچین دم کن با عسل و لیمو ترش تازه قاطی کن گرم گرم بخور

بخور اکالیپتوس هم بگیر 

ویتامین سی هم بگیر بخور 

همون چهارتخمه هم بگیر بخور 

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود

واسه سرفه فقط مريم گلى

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
2706