2737
2739
عنوان

جاری دارا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 420 بازدید | 41 پست

ترکا یه ضرب المثل دارن که به فارسی این میشه: از کسی که میاد راضیم از کسی که نمیاد صد برابر راضی ترم😁 همون سلام و احوالپرسی معمولی ولی به گوش مادرشوهرم از طریق شوهرم میرسونم که میفهمم نمیان ولی مهم نیستن برام که به گوش اونا برسونه رسم و رسوم سرمون میشه

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی تیکه ای تو ای مایه ها بنداز 😐

اگه حرفش شد میخام بگم مهم نیس هرجور راحتید

یه روزِ خب میاد ، که ما همو نکُشیم،، به هم نگاه بد نکنیم ،،، دست بندازیم رو شونه های هم ،،، مثل بچگی ها تو دبستان

خاک تو سرت چی جاریه البته دور از جون خانومای سایت😀منم باجاریم رسمی و درکل فاصلم باهاش حفظ میکنم ولی میبینم میخواد از حسادت بمیره کسی نیس بهش بگه بابا جون شوهرت یکی دیگست و شوهر تویه بدبخت دیگه زندگیتو بکن پورتو از زندگی من بکش بیرون

2731
2740

ما چهارم رفتیم خونشون شام گفتیم ششم ب بعد نیستیم  

ششم رفتیم مسافرت دگ نیومدن ک نیومدن ی بارم دعوت کردم نیومدن کلاس گذاشتن

منم ب شوهرم گفتم سال دگ نمیریم نیومدن ک بیچاره هیچی نگفت 

جاری من انقدر دنبال شر میگرده پدر شوهرم اینا از اول عید هی زنگ میزنن میگن فلانی در صدر کاراتون باشه ...

کلا دنبال حرف و حاشیه نیستم 

یه روزِ خب میاد ، که ما همو نکُشیم،، به هم نگاه بد نکنیم ،،، دست بندازیم رو شونه های هم ،،، مثل بچگی ها تو دبستان
حالا اگه حرفش و انداختن چی بگم بهترع؟

بگو عید منتظرتون بودیم تشریف نیاوردین. همین. خیلی قضیه رو بزرگش نکن. الانم سال اوله اخلاقای هم دستتون نیست. اگر این رویه ادامه داشت بعدا تو هم تغییر روش بده و به میزانی که احترام میزارن تحویلشون بگیر

شخصیت از جایی شروع میشه که مقایسه اونجا رو ترک کنه.