2733
2734
عنوان

سقط جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 710 بازدید | 27 پست
منم متولو ۷۹ هستم  همه میگن زوده برلی بچه  موندم سر دوراهی  چن ساله عروسی کردی

اصلا جلوگیری خوب نیست خودش مشکل بوجود میاره بنظر من هرچه زودتر بچه دار بشی خیلی بهتره دردسرم نداره

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم متولو ۷۹ هستم  همه میگن زوده برلی بچه  موندم سر دوراهی  چن ساله عروسی کردی

نزدیک ب ۳ سال میشه.اگ خدا بخواد تا بچمم بد نیا بیاد فوقش بعده چن ماه میرم سرخونم .بعدشم اخه از خونوادم دورم چون یبار سقطم داشتم افسرده شدم

دختر یکییدونه 👯دخترچراغخونه🏘
نزدیک ب ۳ سال میشه.اگ خدا بخواد تا بچمم بد نیا بیاد فوقش بعده چن ماه میرم سرخونم .بعدشم اخه از خونوا ...

سقط از نظر روحی روانی ادمو خیلی میریزه بهم منکه هنوز خودمو پیدا نکردم روز نیست حالم بدنشه ونزنم زیر گریه ،،،خداروشکرررر باز شما جای سوختتون سبز شده ودوباره باردار شدی عزیزم واسه منم دعا کن انشالله بچه ات صحیح وسالم بیاد بغلت بعدازنه ماه

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
2728
اصلا جلوگیری خوب نیست خودش مشکل بوجود میاره بنظر من هرچه زودتر بچه دار بشی خیلی بهتره دردسرم نداره

من پیشه روانپزشک رفتم بعده ی دوره بهم گف باردار بشی بهتره.البته هنوزم جواب قطعی ندادن باید برم دکتر هفته اینده واس اینکه ببینن رویت میشه جنین🙁 

ان شالله توهم صاحب یه نی نی سالم صالح بشی

دختر یکییدونه 👯دخترچراغخونه🏘
من پیشه روانپزشک رفتم بعده ی دوره بهم گف باردار بشی بهتره.البته هنوزم جواب قطعی ندادن باید برم دکتر ...

نه من نرفتم یعنی دیگه خسته شدم از بس رفتم دکتر ....ممنون عزیزم با دعاهای شما

2740
عزيزم ميشه بپرسم كجا اى وى اف كرديد؟

من همدان بیمارستان فاطمیه

نگران نباش خدا خودش ب موقعش نی نی میزاره تو دلت همه ی کاراش ی حکمتی داره

سلامت باشی عزیزم انشالله

قعلا که تو اقدامن ببینم خدا چی میخاد

انشالله به زودی تاپیک مامان شدنت رو بزنی گلم