2410
2553
عنوان

سقط جنین

709 بازدید | 27 پست

سلام خانمای عزیز،،،من پنجم عید سقط داشتم،،،از اون موقع هنوز خونریزیم قطع نشده یعنی کم شده ولی قطع نه،،،الان ۲۴روز هستش بنظرترن طبیعیه یا نه روز سقطم هم سونو کردم گفت یه بقایای۱۱میلی ازش مونده که اونم دفع میشه اومدم خونه اونم دفع شد،،،الان فقط مشکلم خونریزی ودرد دست وپاهامو کمرمه،،،،انشالله بحق فاطمه زهرا نصیب کسی نشه ولی اگه کسی تجربشو داره بیاد راهنماییم کنه،،،ممنونم😔😔😔😔😔

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
منم سقط داشتم یعنی کورتاژ با بیهوشی  کامل تویه ۷ هفته تا ۱۰ روز خیلی بود بعوش تا ۲۰ یا۳۰ روز لک ...

عزیزم متاسفم ،،،،من باقرص بوده تو خونه سقط کردم،،،پس طبیعیه؟؟

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
منم سقط داشتم یعنی کورتاژ با بیهوشی  کامل تویه ۷ هفته تا ۱۰ روز خیلی بود بعوش تا ۲۰ یا۳۰ روز لک ...

واسه نی نیت هم صلوات فرستادم

2714
بعضیا تا ۴۰ روزم دارن.البته بری دکتر بهتره شاید بهت قرص بده واسه قطعش

نوبت گرفتم دوشنبه هفته اینده نوبتم میشه برم ببینم دکتر چی میگه

وای چرا سقط کردی  😭😭😭

عزیزم من با ای وی اف باردار شده بودم بعداز ۱۷سال نازایی که اونم تو ۸هفته وسه روز قلبش وایساد متاااسفانه که دکتر گفت باید سقطش کنی😭😭😭😭

2706