2737
2734
دو شب پیش سقط کردم😞

آروم باش وبه خدا توکل کن ...من حالم اوایل خیلی بد بود همش تصویر دخترم تو ذهنم بود....الان بهترم خدارو شکر ...الآنم تصمیم به بارداری دارم شما هم کم کم بهتر میشی ایشالا دوباره به نی نی سالم دنیا میاری 

صلوات برای فرج آقا امام زمان(عج)یادت نره
خداخیرت بده و پاداش صبوری تو از خود خدا هدیه بگیری ان شاءالله بزودی مامان یه نینی بابرکت و سالم بشی ...

واااااای فدای دله مهربونت بشم خدا خیرت بده هرچی تو زندگیت میخای بهت بده ایشالا❤️❤️❤️❤️❤️

بعضی از دردا هیچ وخ در برگه آزمایش نوشته نمیشن .....!    سختـــ ولـے خب میگذره 💪

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واقعاخیلی ناشکرهستین قهرخدامیاد منم مامانم پسر هشت سال شو ازدست داد ولی هیچ وقت نگفت چرامن یا پسرمن ...

بخدا من خودم همش میگم حتما حمکتی داشته و تا حدودی دلم آرومه و ناشکری نمیکنم ولی مادرم خیلی دل نازکه 

بعضی از دردا هیچ وخ در برگه آزمایش نوشته نمیشن .....!    سختـــ ولـے خب میگذره 💪
آروم باش وبه خدا توکل کن ...من حالم اوایل خیلی بد بود همش تصویر دخترم تو ذهنم بود....الان بهترم خدار ...

خیلی ممنون گلم❤️ ایشالا یه نینی نازو سالم بغلت میگیری💋

2731
واااااای فدای دله مهربونت بشم خدا خیرت بده هرچی تو زندگیت میخای بهت بده ایشالا❤️❤️❤️❤️❤️

عزیزمی

قربانت بزرگواری 

یه حاجت بزرررگ دارم تا یکی دوساعت دیگه نتیجه ش رو میگیرم دعاکن خدا خودش خوشحالم کنه😔

عزیزمی قربانت بزرگواری  یه حاجت بزرررگ دارم تا یکی دوساعت دیگه نتیجه ش رو میگیرم دعاکن خدا خو ...

ایشالا که خیره گلم❤️

مامان منم همینجوریه اگه یه مشکلی پیش بیاد خودش میشه یه مشکل بزرگتر یکی فقط باید اونو آروم کنه

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 
مامان منم همینجوریه اگه یه مشکلی پیش بیاد خودش میشه یه مشکل بزرگتر یکی فقط باید اونو آروم کنه

دقیقا🤦‍♀

2738