2703
2553

واسه سقطم از خودم بیشتر مادرم گریه میکنه منم دلم کباب میشه آخه طاقت اشکاشو ندارمممم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بعضی از دردا هیچ وخ در برگه آزمایش نوشته نمیشن .....!    سختـــ ولـے خب میگذره 💪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همش میگ خدایا چرا دختره من اینجوری شد چرا بچشو گرفتی و گریه میکنه😞

بعضی از دردا هیچ وخ در برگه آزمایش نوشته نمیشن .....!    سختـــ ولـے خب میگذره 💪
2456

آخی عزیزم،انشالاه بزودی جاش پربشه😘

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤
بیچاره مادرا 😢  عزیرم علت سقطت چی بود

تو هفته هشتم بدون علت سقط شد😞

عوض دلداری دادنشه؟ خب تو برو اونو دلداری بده. ایشالا به زودی نینی دار میشی. دیروز ازمایشگاه بودم یه خانمی اومده بود ازمایش بارداری. بهش گفتن مثبته. گفت من همش یک ماه هست سقط کردم چجوری به این زودی باردار شدم؟ فتن وقتی خدا بخواد میشه. ایشالا خدا هم برا شما بخواد

2714
منم سقط کردم فقط روز بیمارستان گریه کردم تا یکی دوماه بعدش آروم میشه

خدا کنهههه .....گلم چرا سقط کردی؟

همش میگ خدایا چرا دختره من اینجوری شد چرا بچشو گرفتی و گریه میکنه😞

من جنین مشکل داشت...یه جور امتحانه دیگه...چه راهی جز صبر...چندماهه بودی

صلوات برای فرج آقا امام زمان(عج)یادت نره

ای بابا خدا خودش همه ی مادرهارو حفظ کنه

ولی به مامانت بگو مامان جان به رضای خدا راضی باش اگه اون بچه خوبی بود خدا نگهش میداشت برامون مطمئن باش رحمت خدا شامل حالمون میشه و خدا یه بچه سالم و بابرکت بهم میده

این گریه و ناراحتی ناشکری هست

رضا به داده بده وز جبین گره بگشا

که برمن و تو در اختیار نگشادست

2706