2737
2739
عنوان

جنسیت در ان تی

| مشاهده متن کامل بحث + 1963 بازدید | 27 پست
بچه اولت چند ساله. ..من موندم بچه دومو کی اقدام کنم....میگم بچه اولم ۷ سالش بیارم

دخترم سه سالشه

همشم لحظه شماری میکنه بدنیا بیاد

یاد گرفتم به هرکسی خوبی نکنم .. تمام دنیام همسرمه و دخترم و نی نی تو راهیم 😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا برا منو گفتن ۹۰ درصد دختر و دختر هم شد بستگی ب جایی ک رفتی داره مال من خیلی جای معتبری بود

منم جایی رو‌ک‌رفتم میگفتن معتبره 

2731
چرا عزیزم  بچه اول دختره  دوس دارم اینم پسر باشه  حالا میگم یه وقت ضدحال نخورم

اگه جایی رفتی که تبحر دکتر زیاده درست گفته.منم ۱۲ هفته رفتم گفت به احتماله زیاد پسرهِ و پسر شد

مهربان، مادر من/ ای من از مهر تو در جامه گرم/ ای من از لطف تو در بستر ناز/ هرگز از خویش مرا دور مساز❤
2738
ب نظرم پسره

دکترهمون لحظه اول ک داشت ان تی رو انجام میداد یهو گفت به احتمال زیلد پسره 

اخراش ک خچاستم بلندشم گفت نوددرصد پسره 

خیلی خوشحال شدم

بچه اولت چند ساله. ..من موندم بچه دومو کی اقدام کنم....میگم بچه اولم ۷ سالش بیارم

ن خیلی دیره.. اگه بچه اولت اذیت نمیکنه.‌وقتی اولی رو از پوشک گرفتی و ۳ سالش شد واسه دومی اقدام کنین.

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))