2733
2734
عنوان

کودک دوزبانه

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 23 پست
سلام عزيزم خوب هستين شما اين روش رو ادامه دادين؟وضعيت مكالمه بچتون خوبه من پسرم ده ماهه هست ميخواس ...

سلام عزیزم،ممنون،آره خدا رو شکر دخترم خیلی خوبه فقط کم صحبت میکنه و همانهایی هم که میگه واقعا با لهجه زیبا بیان میکنه و کارتونهاشو رو اکثرا متوجه میشه،سن پسر گلتون خیلی خوبه،متد دکتر امینی واقعا خوبه،

سلام عزیزم،ممنون،آره خدا رو شکر دخترم خیلی خوبه فقط کم صحبت میکنه و همانهایی هم که میگه واقعا با لهج ...

ممنون گلم از حوابتون از للكنت و دير زبون باز كردنش ميترسيدم بخاطر همين يكم مردد بودم داشتم تحقيق ميكردم 

پسرم توي ده ماه هست 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون گلم از حوابتون از للكنت و دير زبون باز كردنش ميترسيدم بخاطر همين يكم مردد بودم داشتم تحقيق ميك ...

ممعمولا بچه هایی که دوزبانه میشن دیر تر به حرف میان اگر نگرانی دارین راجعه این موضوع می تونین این کارو به تعویق بندازین مثلا از دو الی سه سالگی شروع کنید

ممنون گلم از حوابتون از للكنت و دير زبون باز كردنش ميترسيدم بخاطر همين يكم مردد بودم داشتم تحقيق ميك ...

منم دختر دومم ۱۱ ماهه هست هنوز براش نذاشتم احتمالا کم کم دیگه برای اونم شروع میکنم

2728
ممعمولا بچه هایی که دوزبانه میشن دیر تر به حرف میان اگر نگرانی دارین راجعه این موضوع می تونین این کا ...

ممنون گلم از راهنماييتون😘😘

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
هنوز کاری نکردم ولی میخوام کارتوت زبان اصلی براش بخرم.

من از مشاوره ها و   محتوایی که  سوپروایزر آموزشگاه زبانی که برادر زادم اونجا زبان میخوند و خیلی تعریف مشاوره هاشونو میکردن استفاده کردم از اول بارداریم با مشاوره ایشون تو زمینه اموزش کودک کلا پیش رفتم و الان خیلی از شرایط دخترم راضیم

خیلی مفصله نمیشه اینجا توضیح کامل بدم

واقعا مرحله به مرحله باهاشون پیش رفتم

اسباب بازی ها و محتوای اموزشی ک به من پیشنهاد داد ن  و من با دخترم کار کردم باعث شده خیلی هشیار و باهوش باشه و به زبان هم علاقه نشون بده

شمارشون رو میتونم براتون بذارم       09363958520   خانوم کریمپور

2740
منم دختر دومم ۱۱ ماهه هست هنوز براش نذاشتم احتمالا کم کم دیگه برای اونم شروع میکنم

من از مشاوره ها و   محتوایی که  سوپروایزر آموزشگاه زبانی که برادر زادم اونجا زبان میخوند و خیلی تعریف مشاوره هاشونو میکردن استفاده کردم از اول بارداریم با مشاوره ایشون تو زمینه اموزش کودک کلا پیش رفتم و الان خیلی از شرایط دخترم راضیم

خیلی مفصله نمیشه اینجا توضیح کامل بدم

واقعا مرحله به مرحله باهاشون پیش رفتم

اسباب بازی ها و محتوای اموزشی ک به من پیشنهاد داد ن  و من با دخترم کار کردم باعث شده خیلی هشیار و باهوش باشه و به زبان هم علاقه نشون بده

شمارشون رو میتونم براتون بذارم       09363958520   خانوم کریمپور