2703
2553
عنوان

کودک دوزبانه

303 بازدید | 23 پست

بچه ها کسی هست که بچشو از اول باهاش انگلیسی ام کار کرده باشه؟

یا توی مهد؟

چقد تاثیر داشته

چیکارا کردین؟

من تو کتاب خوندم که تا قبل از ۲ سالگی نباید بچه تلویزیون ببینه و میتونین براش کتاب بخونین یا صدا پخش کنید

هنوز کاری نکردم ولی میخوام کارتوت زبان اصلی براش بخرم.

کارتن خیلی خوبه ولی تا دوسالگی نباید براش بذاری

من میخوام فلش کارت عکس دار بگیرم و صدا براش پخش کنم از اول نوزادیش کتابم خوبه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

روشهای دو زبانه شدن کودک به روش دکتر علی امینی توی اینستا یا توی نت سرچ کن میاد..

از هفته ۲۸ حاملگی میتونی براش آهنگهای انگلیسی بذاری وقتی هم دنیا اومد کارتون انگلیسی..فقط باید نفهمه زبان دیگست و فلش کارتهایی که گفتین برای این روش مناسب نیست و آگاهانه میشه یاد گیریشون..

روشهای دو زبانه شدن کودک به روش دکتر علی امینی توی اینستا یا توی نت سرچ کن میاد.. از هفته ۲۸ حاملگی ...

ولی هلاکویی میگه اصلا نوزادو حتی ۵ دقه ام جلو تلویزیون نباید بذاری

البته من خودم همیشه هم موزیک هم فیلمایی که میبینم زبان انگلیسیه تو بارداریم زیاد میبینم

مرسی از راهنماییت میرم سرچ میکنم دکتر امینی ببینم چیه❤

ولی هلاکویی میگه اصلا نوزادو حتی ۵ دقه ام جلو تلویزیون نباید بذاری البته من خودم همیشه هم موزیک هم ...

خواهش میکنم عزیزم منم دخترمو تا دو سالگی نذاشتم کارتون ببینه و با روش دکتر ۲سال و نیم که بود آشنا شدم شما هم میتونی فقط ترانه های انگلیسی زبان تا دو سالگی براش بذاری که آشنا بشه بعد از دو سالم کارتون شروع کنی..

2714
خواهش میکنم عزیزم منم دخترمو تا دو سالگی نذاشتم کارتون ببینه و با روش دکتر ۲سال و نیم که بود آشنا شد ...

الان چجوریه دخترتون چقد انگلیسی یاد گرفته؟

چند سالشه؟😍

من الان دخترم ۵سالشه به نظرم که خوبه تقریبا ۷۰ درصد کارتونهاشو میفهمه و کلمات انگلیسی کم بکار میبره البته بچه ها با هم فرق دارن یکی ممکنه ۶ ماه در معرض باشه و شروع کنه به انگلیسی صحبت کردن یکی دیرتر..البته دخترم دیگه فهمیده یه زبان دیگست و بهم میگه من نمیخوام خارجی صحبت کنم که من این موضوعو با دکتر امینی درمیون گذاشتم بهم راهکارم دادن که چی کار کنم..هر سوالی داشتین توی دایرکت اینستا به دکتر پیام بدین جواب میدن بهتون

من الان دخترم ۵سالشه به نظرم که خوبه تقریبا ۷۰ درصد کارتونهاشو میفهمه و کلمات انگلیسی کم بکار میبره ...

بچه ها از همون اول براشون قابل تفکیک هست

مثلا مادرو پدرایی که ملیتشون فرق داره کلا بهشون میگن هرکی بازبون خودش با بچه حرف بزنه و اینجوری جفت زبونا میشه زبون مادری

ولی بچه کاملا تفکیک میکنه این دوتارو و قاطی پاتی حرف نمیزنه مگه اینکه یه کلمه از یه زبانو ندونه به اون یکی زبان میگه

شمام خب مجبورش نکنید که صحبت کنه

همین که میفهمه خیلی خوبه بعدا که بزرگتر بشه خودش علاقه مند میشه

من که اصلا مجبورش نمیکنم حرف بزنه خودش همینجوری میگه...دقیقا حرفتون درسته توی این روش اصلا خودمونم نباید با زبان انگلیسی باهاشون حرف بزنیم فقط زبان مادری..حتی اگر اونا انگلیسی صحبت کردن ما باید به زبون خودمون باهاشون صحبت کنیم..البته این روش صبر زیاد میخواد..اینم بگم ممکنه بچه هایی که در معرض دو زبان قرار میگیرن دیرتر به حرف بیان..

من که اصلا مجبورش نمیکنم حرف بزنه خودش همینجوری میگه...دقیقا حرفتون درسته توی این روش اصلا خودمونم ن ...

موفق باشید🌼🌼🌼🌼

دیر به حرف اومدن مهم نیست چون زبان تو ذهنش شکل گرفته ولی دیرتر بیان میکنه🌹🌹🌹

من که اصلا مجبورش نمیکنم حرف بزنه خودش همینجوری میگه...دقیقا حرفتون درسته توی این روش اصلا خودمونم ن ...

سلام عزيزم خوب هستين

شما اين روش رو ادامه دادين؟وضعيت مكالمه بچتون خوبه

من پسرم ده ماهه هست ميخواستم براش اين روش رو شروع كنم لطفا اگر نكته ي هست بهم بگيد

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2706