2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرکسی نظری داره بهم گیرندیم...بعضیا میگن صحبت ازشوهردرست نیست یعنی دورازشانه دختره...بعضی میگن نه چه ایرادی داره...بله ایرادی نداره...اما متاسفانه ماتوجامعه ای هستیم که عرف جامعه نمیپسنده این چیزا روهرچندکه غلط نیست...تعریف جامعه ماازیه دخترخوب یه دخترسربزیروسنگینه وحیارواینجوری توصیف میکنه...هرچندازدیدمن شخصا حیابه این چیزا ربطی نداره...اینکه یکی میادچنین تاپیکی میزنه سریع عفتشونبریم زیرسوال...خب حرف دلشوزده چه ایرادی داره بگه دلم‌میخوادتشکلیل خانواده بدم...شایدیکم عنوان تاپیک جنجالیه وگرنه منظورهمینه...اینکه یه خانومیم اگه زودازدواج کرده نگیم دلش شوهرخواسته!!! اگه دیرازدواج کرده نگیم شوهرگیرش نیومده!!! بخدازندگی بقبه به ماربطی نداره...چقدرقشنگه که نسبت به هم‌جنسامون بااحترام وزیباصحبت کنیم...حالا اگه به فرض حس کردیم کسی داره اشتباه میکنه بالحن ملایم محترمانه بایدگوشزدکرد...هرچندازدیدمن به ماربطی نداره همینشم...ازکجامعلوم چیزی که تومنطق مااشتباهه واقعااشتباه باشه...ازکجامعلوم شخصی که مافک میکنیم بایدتذکرش بدیم خودش متوجه کارش نیست!!! کاششش یادبگیریم بهم گیرندیم...اخه طرف دلش ازهزارجاگرفته حالاومده اینجایکم حرف بزنه چه ایرادی داره...توجامعه ماهم که همش به دخترامیگن هیس اروم بخند اروم برو اروم بیا...بخداحیا وعفت معنیش خیلی عمیقه ...بایه خنده ازته دل بایکم روسری عقب رفتن بایبارحرف دلتوزدن حیای کسی زیرسوال نمیره...اینجالااقل بهم گیرندیم...اصلا طرف اشتباه میکنه خب اوکی؟؟؟ بذاریدراحت باشه مگه اینکه واقعا موضوع تاپیکش خیلی خیلی خیلی جنجالی باشه وتبعاتی داشته باشه اونوقت میشه تذکرداد...اگه کسی هم نظرش مخالف ماست حتی اگه لحنش جالب نیست بگذریم لازم نیست باهمه بحث کنیم...تعمدانظرات مخالف رونادیده گرفتن یه نوع قدرته...به زن بودن هم احترام بذاریم...دلتون شاد...استارتران شالله کسیکه ارزوته سرراهت قراربگیره عزیزدلم

برادرت نگرفتش چزا😂

اون دختر توی روستا زندگی می‌کرد و سنش از برادرم بیشتر بود، ما اون دخترو اصلا ندیدیم خواهرش تعریف می‌کرد و تو حرفاش که سنشو میگفت بزرگتر از برادرم بود و اصلا درس نخونده بود، بهر حال همونطور که دخترا واسه ازدواج، فاکتورهایی دارن، پسرا هم دارن . 

2728
2738