2737
2739
عنوان

بیاین داستان واقعی بگم براتون...

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 24 پست

خب حالا عروسشون چرا داشته با دامادشون حرف میزده انقدرم تابلو بوده ک پدرشوهره شک میکنه معلومه التماسی نبوده بیشتر عاشقانه میخوره 

حالا بچه چی میشه 

پدر مادره دختره چیکار کردن

هنگام شنامثل یه دست و پا چلوفتی بپا مسیر دهن کوسه نیوفتی😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تلفنی چرا حرف میزد باهاش؟؟

نمیدونم....

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
2731
خب حالا عروسشون چرا داشته با دامادشون حرف میزده انقدرم تابلو بوده ک پدرشوهره شک میکنه معلومه التماسی ...

مادر دختره قبل عروسیش فوت کرده...

پدرش هم هیچی میگه تقصیرمادرشوهرشه که با این راه نیومد...پسره که میرفت کوه خونه نبودزیاد...

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
اتفاقا یه دعوای حسابی راه افتاده بود پسره رو تاحدمرگش کتکش زدن فرداش پسره میخواسته خودکشی کنه زودرسو ...

باز خوبه کتکه رو خورده کثافت 😒 

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
😂😂نه عزیزم باهم بودن...

دختره که دید همه چی رو رفته برگشته گفته که دومادتون بهم دست درازی کرده...میگه رفته بودم طویله به گوسفندان علف بدم اونجا منوتنها گیرآورده.. .

2740
باز خوبه کتکه رو خورده کثافت 😒 

دوتا پسر داره ولی میگه از زنم خوشم نمیاد به زورگرفتن برام...

چندش