2726
عنوان

بیاین داستان واقعی بگم براتون...

476 بازدید | 24 پست
داستانو میگم آخرش بگین نظراتتون رو... چندسال پیش یه بنده خدایی که روستایی هستن میره زن‌میگیره از یه روستای دیگه... مامان پسره ازدختره زیادخوشش نمیاد ولی به هرحال عروسیومیگیرن یک سال بعد دختره باردارمیشه وتوی۳ماهگی سقط میشه به دلایل پزشکی.۶ماه بعدش بازم باردارمیشه توی۴ماهگیش یه روز که شوهرش که رفته کوه و خونه نبود پدرشوهر میفهمه که دختره داره با یکی صحبت میکنه با گوشی گوشیوازش میگیره میبینه شماره دامادخودشه دختره روانقدرمیزنه میفرسته خونه باباش بعدشوهرش که میفهمه میرن شکایت وکلانتری دختره میگه یه روز که تنها بودم دومادتون میادوبهم دست میزنه منم ترسیدم نتونستم چیزی بگم اینا به خاطر زندگی دخترشون حاضرنشدن که پی شکایت روبگیرن و پس گرفتن دختره رو درحالی که بارداره بردن خونه باباش و‌گفتن تاوقتی که تکلیف بچه مشخص بشه که ازکیه اینجامیمونه دختره ۹ماهش تموم میشه بچه به دنیا میاد ازشون آزمایش میگیرن میفهمن بچه مال خودباباش هست وحلاله حالاقراره دختره روطلاق بدن درحالی که داماد خودشون خیلی بی خیال وشیک به زندگیش ادامه میده انگار نه انگار ازیه طرف دلم به دختره می سوزه که بدنامش کردن واون بچه بی گناه... از یه طرفم میگم اگه پسره مزاحمش شده بایدهمون اول به شوهرش میگفت..
روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چجوری دومادشون بهش نزدیک شده که دست بزنه واینم سکوت کرده

انشالله سر کسی نیاد اما اینجا ها ترس معنی نداره

باید دوری میکرد لااقل از ترسش

بقیه قضایاهم مربوط به فرهنگ جامعه ماست متاسفانه

دختر خودشون آدمه، دختر مردم آدم نیست؟  به خاطر دختر خودشون حرفی نمیزنن و میخوان عروسه رو طلاق بدن... اره اونم باید همون اول به شوهرش میگفت

ولی اینجوری انصاف نیست

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

😒اول زنه چرا دوماده رو راه میده تو خونه وقتی تنهاس؟بعدشم چرا اجازه میده دست بزنه بهش؟تازشم مرض داره باز با دوماده حرف میزنه؟ شوهر دختره هم بی غیرته باید دهن دوماده رو پر خون میکرد!

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...

چطوریه برا مرد بد نمیدونن ولی برا زن خیلی بده.

زن و باس طلاق داد ولی مرد ول بچرخه و اونشم حساب نکنه .همین طرز فکرا باعث میشه هر مردی هرکاری دلش خاست بکنه

Biomedical Engineering
😒اول زنه چرا دوماده رو راه میده تو خونه وقتی تنهاس؟بعدشم چرا اجازه میده دست بزنه بهش؟تازشم مرض داره ...

اتفاقا یه دعوای حسابی راه افتاده بود پسره رو تاحدمرگش کتکش زدن فرداش پسره میخواسته خودکشی کنه زودرسوندش بیمارستان

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
2706