2737
2734
عنوان

کاربری که از خواهرشوهرت متنفر بودی لطفا....

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 28 پست
آی گفتی از دلم کاراش نمیره بیرون

حرف زدن در م.ورد بخشش راحته اما بعضی ادما به یه جایی میرسوننت که دیگه به جز آه چیزی ازت در نمیاد.. فقط یه دلشکسته واقعی میفهمه من چی میگم...

منم شوهرم همیشه میگه خوار مادر تو هم اذیت میکنن منو اما من دوسشون دارم هنوز همیشه بهش جوا میدم خدا کنه دلت هیچوقت نشکنه ...

اذیت داریم تا اذیت. حرف و کدورت و سوتفاهم بین همه ادما پیش میاد اما دل شکستن فرق داره

دخترم تمام زندگی من
منم با شما موافقم خیلی دوست دارم آدمی بودم که هییییچ کس واسم مهم نبود و اصلا اهمیت نمیدادم ولی چون ...

والا آدمها فرق کردن دیگه مثل قدیمها نیست عروس پاچه خواری خانواده شوهرو بکنه هرجور رفتار کنن دقیقا همونجور باهاشون رفتار میشه متاسفانه منم نمیتونم مثل بعضی ها شعار الکی بدم وگرنه نظرم این بود بهتون بگم اشکال نداره اون شمارو دعوت نکرده شما اونو دعوت کن چون از دید خودم نگاه کردم نظر واقعیمو گفتم 

چرا وقتی یکی تاپیک عکس میزنه میگه پست بعدی میزارم ولی پست بعد بازم پست میزاره صبر کنید داره میاد🤔یعنی چجوریه هم عکس داره میاد هم استارتر میتونه پست بزاره😯چرا تو تاپیکها میگید بچه ها پست نزارید پربازدید نشه😑پربازدید به معنی جلو رفتن صفحات نیست بخدا به تعداد بازدید😣اینجا کسی جرات نداره بگه دوست داره بچه اش پسر باشه باید حتما عشق دختر باشی وگرنه میجوَنِت😒چرا کاربرا یه عکس خیلی معمولی از خودشون میزارن همه میگن ماشالله برا خودت اسپند دود کن کلی قربون صدقه ش میرن درحالی که دیده شده عکس از آیشواریا گذاشتن میگن ایشش این چیه من ازاین خوشکلترم😯هیچوقت اینایی و که اسکرین شات از پیامهای شوهرشون میزارن که کلی قربون صدقه هم رفتن و درک نمیکنم یعنی واقعا چیزی به اسم حریم شخصی و خصوصی براشون تعریف نشده🤔وای اونایی که تاپیک میزنن فلان کاربر اقا بهم درخواست دوستی داده😷خب قبول نکن و تمام تاپیک زدنت چیه 😣😏اینجا هیچی تو سلیقه کاربرها نیست  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین همه میمیریم یه خوبی میمونه یه بدی،  نذار کسی سو استفاده کنه منظورم این نبست ابدا،  ول ...

دعوت نکردن دعوت نکنیم که موضعات پیش پا افتاده و گذراست... اما خواهشا  همه مخصوصا یکی مثل من که تمام جوونی و ارزوهاشو به باد دادن قضاوت نکنین...

دعوت نکردن و میشه با دعوت نکردن فش و میشه با فش توهین و میشه با توهین جواب داد اما موهای سفید منو جوونیمو بهترین لحظات زندگیمو من چه جوری جبران کنم ....پس کاری نمیتونم بکنم جز اینکه دیگه نبینمشون تو زندگیم تازه این حداقلشه

دخترم تمام زندگی من
ببین همه میمیریم یه خوبی میمونه یه بدی،  نذار کسی سو استفاده کنه منظورم این نبست ابدا،  ول ...

دوبا  تکی گفتم بقیه و اون رو دعوت نکردم

عید اون یکی خواهرشوهرم اومد ولی اینو نگفتیم

مادرشوهرم هرکار کرد اونم شوهرم بگه نگفتیم

ولی الان تولده. وقتی اون کلا مارو گذاشته کنار چرا ما نزاریم؟؟؟ به نظرت واقعا این سواستفاده نیست که همه جا بری کسی رو راه ندی؟

صلوات
2728
حرف زدن در م.ورد بخشش راحته اما بعضی ادما به یه جایی میرسوننت که دیگه به جز آه چیزی ازت در نمیاد.. ف ...

مخصوصا که این خواهرشوهرم بیخیال رفتارش نمیشه

میاد حرص میده و میره 😐

حضورش واقعا آزارم میده

صلوات
مخصوصا که این خواهرشوهرم بیخیال رفتارش نمیشه میاد حرص میده و میره 😐 حضورش واقعا آزارم میده

خواهر شوهر من از حرص دادن گذشته یه شیطان واقعیه... حتی یهک ثانیه نمیتونم نگاهش کنم چه برسه به اینکه تو خونم راش بدم

دخترم تمام زندگی من
والا آدمها فرق کردن دیگه مثل قدیمها نیست عروس پاچه خواری خانواده شوهرو بکنه هرجور رفتار کنن دقیقا هم ...

منم تو این چند سال سکوت کردم ولی دیگه واقعا احساس میکنم نمیتونم

به قول تو مادرشوهرم چیکار کرده من به خاطرش تحمل کنم. همیشه پشت دختراشه

صلوات
دعوت نکردن دعوت نکنیم که موضعات پیش پا افتاده و گذراست... اما خواهشا  همه مخصوصا یکی مثل من که ...

منم ترجیح میدم هرچقدر میشه نبینمش

بیاد تو خونم بی احترامی کنه

تولد کوفتم میشه

صلوات
2740
خواهر شوهر من از حرص دادن گذشته یه شیطان واقعیه... حتی یهک ثانیه نمیتونم نگاهش کنم چه برسه به اینکه ...

ای بابا

چی میرسه بهشون آخه

خواهر شوهر من خیلی سعی کرد مخصوصا سر بچم ولی شوهرم نزاشت دخالت کنه

دیگه گوشه کنار خودمو حرص میده

صلوات
میدونم به خدا همش میاد تو ذهنم کارا و حرفاش هی حرص میخورم امسال عید خونه مادرشوهرم انقدر لجم رو در ...

عزیزم زندگی یه تعامله من خودم تک عروس یه خانواده ی بی نهایت پسر دوستم،  احتمالا بتونی حدس بزنی که چقدر سطح توقعات ازم بالاست،  پس گذشت برای من شعار دادن الکی نیست برخلاف چیزی که یکی از کاربرا قضاوت کرد منو،  ولی اگر در دور باطل مقابله به مثل قرار بگیری بازنده تویی چون برای هر خوبیت انتظار جبران داری و واقعا گاهی انقدر از خودگذشتگی و خانومی شما زیاد بوده که هیچ جبرانی برات شایسته نیست پس من زمانی که گذشت یا خوبی میکنم مزد کارمو از خدا میخوام و تنها فردی که تو زندگیم ازش توقع جبران دارم همسرمه و بهش میگم که مثلا رفتار خواهرت اشتباه بود من رنجیدم اما انقدر عاشقتم که به خاطر تو و آرامش تو تلافی نمیکنم و...  این نوع رفتار هم بی نهایت باعث آرامش من شده چپن به تلافی فکر نمیکنم هم بی نهلیت در نظر همسرم خانوم و رفیق به نظر اومدم دلم خواست شما هم این شیرینی رو تجربه کنی

عزیزم زندگی یه تعامله من خودم تک عروس یه خانواده ی بی نهایت پسر دوستم،  احتمالا بتونی حدس بزنی ...

گفتم عزیزم

خیلی سعی کردم نادیده بگیرم 

ولی چون رفتارش تمومی نداره نتونستم

شما میگی تو تولد نیاد مادرشوهرم ناراحت میشه

ولی اگه بیاد حتما یه کار میکنه حرصم بده تولد بچم کوفتم میشه

واقعا با اون خانوم موافقم. راضیم تولد نگیرم ولی نبینمش

صلوات

حرف شما اشتباهه با هر کی بایذ مثل خودش رفتار کرد یه ذوست من خیلی بی اذب بوذ خیلی بد رفتار میکرد من دوسال تحملش کردم حتی براش تولد گرفتم ولی هنوز هم بی ادب بود ولی دیگه اخرا ب راحتی کذاشتمش کنار الان راحت راحت هستم

حرف شما اشتباهه با هر کی بایذ مثل خودش رفتار کرد یه ذوست من خیلی بی اذب بوذ خیلی بد رفتار میکرد من د ...

عزیزم اون جایی تو زندگیت نداره و حذفش تبعاتی نداره بهتر که حذفش کردی فرق میکنه با کسی که نسبت داره باهات من وقتی کسی که باهام نسبت نداره بی ادبی کنه چرا باید گذشت کنم براش؟؟؟