2726

خانومایی که آتیش بیار معرکه میشن ببینن که چه طور نظراتشون میتونه باعث یه فتنه بشه،  استارتر میگه گفتم شاید یکی یه چیزی گفت منصرف شدم ولی دیدم همه موافقن،  پس دعوت نمی کنه،  جر و بحث حتما پیش میاد و دودش مستقیم میره تو چشم استارتر،  چقدر خوبه مهربونیو رواج بدیم،  دعوت نکنه کسی،  من در خونه م باز باشه بزرگ منشی و لارج بودن کی هستش؟؟؟!! این احترام و بزرگی میاره برام یا مقابله به مثل کنم همش تو جنگ و جدل باشم؟؟!!!  عزیز جان شما بین بزرگوار بودن و معمولی بودن حق انتخاب داری ببین روحیه ت و اخلاق خانوادگی و تربیتت به کدوم نزدیکه اگه بزرگ زاده هستی و اخلاق و مرام گذشت داری در خانواده و تربیتت که دعوت کن بی چشمداشت و اگر معمولی هستی این گذشت ها باعث اذیت و آزارت میشه چون کسی برات جبران نمی کنه،  به اصالت خودت فکر کن و رفتار کن نه به رفتار دیگران 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه عده اینجا هستن متاسفانه تا تاپیک میزنی میگی با شوهرم مشکل دارم میگن طلاق میگن چرا بچه دار شدی چرا 

ادم تاپیک میزنه یکم اروم بشه من خودم برای تصمیمات مهم زندگیم فقط و فقط با مشاور مشورت میکنم

ببخشید من چرا متوجه نمیشم منظورتون کدوم تاپیک و استارتره؟

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

با هرکی باید مثل خودش رفتار کرد اونم تو موقعیت و جایگاه مناسب خودش ... برا یه تولد خیلی زشته همه رو دعوت کنی یکی رو دعوت نکنی که احیانا دوتا حرف نپرونه یا کادو نده خوب معلومه موجب ناراحتی میشه . 

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
عزیزم کینه بدترین کاره انگار برای کشتن یکی خودت سم بخوری 

میدونم به خدا

همش میاد تو ذهنم کارا و حرفاش هی حرص میخورم

امسال عید خونه مادرشوهرم انقدر لجم رو دراورد دیگه صدام درومد که خونه ما نیاد

شاید شوهرم قبول کرد پر رو شدم میگم تولدم نیاد 😂😂

صلوات

من تو اون تاپیک نظر گذاشتم درست حرف بزن استارتر اتیش بیار معرکه کجا بود من به استارتر هم گفتم کلا بیخیال جشن بشه با هر کی باید مثل خودش رفتار کرد لطفا شعار الکی ندید 😊

چرا وقتی یکی تاپیک عکس میزنه میگه پست بعدی میزارم ولی پست بعد بازم پست میزاره صبر کنید داره میاد🤔یعنی چجوریه هم عکس داره میاد هم استارتر میتونه پست بزاره😯چرا تو تاپیکها میگید بچه ها پست نزارید پربازدید نشه😑پربازدید به معنی جلو رفتن صفحات نیست بخدا به تعداد بازدید😣اینجا کسی جرات نداره بگه دوست داره بچه اش پسر باشه باید حتما عشق دختر باشی وگرنه میجوَنِت😒چرا کاربرا یه عکس خیلی معمولی از خودشون میزارن همه میگن ماشالله برا خودت اسپند دود کن کلی قربون صدقه ش میرن درحالی که دیده شده عکس از آیشواریا گذاشتن میگن ایشش این چیه من ازاین خوشکلترم😯هیچوقت اینایی و که اسکرین شات از پیامهای شوهرشون میزارن که کلی قربون صدقه هم رفتن و درک نمیکنم یعنی واقعا چیزی به اسم حریم شخصی و خصوصی براشون تعریف نشده🤔وای اونایی که تاپیک میزنن فلان کاربر اقا بهم درخواست دوستی داده😷خب قبول نکن و تمام تاپیک زدنت چیه 😣😏اینجا هیچی تو سلیقه کاربرها نیست  
با هرکی باید مثل خودش رفتار کرد اونم تو موقعیت و جایگاه مناسب خودش ... برا یه تولد خیلی زشته همه رو ...

کار اون زشت نبود؟؟ تولد بچش فقط خانواده شوهرش رو دعوت کرد فیلمشو مادرشوهرم نشون داد

حتی خواهرش رو نگفت. خواهرش هم امسال عید نگفتنش

خالش شماله. هر سال میرن اونجا. حتی بالش داره اونجا

بعد خالش تهران عمل داشت یه بار اومد دو شب موند. ماه بعد راش نداد من تازه زایمان کرده بودم وگرنه میومد اینجا. رفت خونه دوستش

صلوات
من تو اون تاپیک نظر گذاشتم درست حرف بزن استارتر اتیش بیار معرکه کجا بود من به استارتر هم گفتم کلا بی ...

منم با شما موافقم

خیلی دوست دارم آدمی بودم که هییییچ کس واسم مهم نبود و اصلا اهمیت نمیدادم

ولی چون نیستم همش تو فکر تلافی هستم

صلوات
حرفاتو چند بار خوندم آدم گاهی احساس میکنه داره ازش سواستفاده میشه سخته همش بگذری

ببین همه میمیریم یه خوبی میمونه یه بدی،  نذار کسی سو استفاده کنه منظورم این نبست ابدا،  ولی مثلا من تولد میگیرم برا بچه م که شادیمو از این هدیه و لطف خدا تقسیم کنم با بقیه،  حالا چرا برام مهم باشه به یکی بگم به اون یکی خواهر شوهر چون منو نگفته نگم حالا اون وسط مادر شوهر و شوهر ناراحت بشن،  با دلخوری بشینن تو مجلسم جو سنگین باشه و...  که من تلافی کنم؟؟؟ این آرامش میاره برام؟؟ این احساس برنده بودنه؟؟!! قطعا نه!  اینجا اگه اون طرف بیاد من از حضورش برای شاد بودن مراسمم استفاده کردم چون دلخوری پیش نیومده!  پس من اگه میخوام دعوتش نکنم جاش اینجا نیست درست وقتی همه رو دعوت میکنم چون جای خالیش بقیه رو اذیت میکنه،  این دوستمون میتونه فامیل شوهر رو تک تکی دعوت کنه ولی این خواهرشوهر رو دعوت نکنه دو سه بار تکرار بشه اون میفهمه چرا دعوت نمیشه بدون ایجاد دلری و تنش با همسر و مادرش

2706