2733
2739
عنوان

هشت هفته هستم مجبور شدم دندونم رو بکشم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 197 بازدید | 19 پست
اهان نه عزیزم استرس نداشته باش برا جنینم خوب نیست

ینی کشیدن دندون خوب نیست؟

یا استرس؟

دعا کن مشکلی پیش نیاد

واقعا نمیتونستم تحمل کنم

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی کشیدن دندون خوب نیست؟ یا استرس؟ دعا کن مشکلی پیش نیاد واقعا نمیتونستم تحمل کنم

استرسو میگم گلم

سعی کن اروم باشی بخاطر خودت و بچت

دعا میکنم هیچ مشکلی برات پیش نیاد و بچتم کاملا سالم و سلامت باشه همچنین خودت 😊

🌸و ان لیس للانسان الا ما سعی و ان سعیه سوف یری🌸
استرسو میگم گلم سعی کن اروم باشی بخاطر خودت و بچت دعا میکنم هیچ مشکلی برات پیش نیاد و بچتم کاملا س ...

ممنونم عزیزم 😘

انشاءالله

انشاءالله شما هم حاجت روا باشی گلم

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
2728

سلام خوبی😢 رفتم سونو . سام حاملگی بود اما گفت نسبت اینکه نه هفته ای خیلی کوچیکه جنین و قلب نداره😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 

بچم سقط شد😔 💔 میشه دعا کنین برام اگه صلاح خداونده یه بچه سالم بهم بده😢