2737
2739
عنوان

شیرینی روسی و نان سیمیت ماریا +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 22122 بازدید | 357 پست
اره وسطش که نرمه روش و بیشتر بزار رو گریل

ممنون🌸💗

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماریا جون شیره ای که برای سیمیت استفاده کردی چطور درست میشه؟

من اماده خریدم فداتشم. شیره خرما یا انگور همه ی لبنیاتی ها یا خوارو بارفروشی ها دارن 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2731

ستاره جون منظورتون از دستور خمیر روسی همین بود که گفتید برای قطاب عالی میشه؟ خودتون کدوم دستور و بیشتر کار می کنید برای قطاب؟ 

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر🌹 آرام‌تر از آهو، بی باک تر از شیرم🌹 هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر🌹 رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر.....و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن برای عاقبت بخیری خانواده ام و خونه دار شدنمون یه صلوات مهمونم کنید🌹🌹
ستاره جون منظورتون از دستور خمیر روسی همین بود که گفتید برای قطاب عالی میشه؟ خودتون کدوم دستور و بیش ...

برای قطاب خمیر گردو روسی بهتره. من وقتی تاپیک قطاب زدم هنوز با دستور خمیر گردو روسی اشنا نشده بودم😋😁

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
برای قطاب خمیر گردو روسی بهتره. من وقتی تاپیک قطاب زدم هنوز با دستور خمیر گردو روسی اشنا نشده بودم😋 ...

چه جالب، نسبت به خمیر قطاب کلا هم مواد کمتری داره هم راحتتره... حتما امتحان میکنم دوست قشنگ و مهربونم

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر🌹 آرام‌تر از آهو، بی باک تر از شیرم🌹 هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر🌹 رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر.....و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن برای عاقبت بخیری خانواده ام و خونه دار شدنمون یه صلوات مهمونم کنید🌹🌹

تو دستور خمیر روسی دیگه نمیشه بجای کره روغن جامد و قنادی ریخت.؟ 

2740
تو دستور خمیر روسی دیگه نمیشه بجای کره روغن جامد و قنادی ریخت.؟ 

نه دستور هر چی هست همونو انجام بدید

چه جالب، نسبت به خمیر قطاب کلا هم مواد کمتری داره هم راحتتره... حتما امتحان میکنم دوست قشنگ و مهربون ...

عزیزی 💋 

سلام ماریاجان لطف می کنید شیرینی تارت نارگیلی روبه ون توضیح بدید برای عید درست کنم بسیارسپاسگزارم

سلام گلم. ببخشید من تازه تونستم آنلاین بشم.