2733
2734
عنوان

شیرینی روسی و نان سیمیت ماریا +عکس

22075 بازدید | 357 پست

سلام عشقای من 😍

اینا عالی میشن از من گفتنا درست کنین

گردویی روسی : 

زرده 1 عدد 

کره یا مارگارین 100 گرم 

خامه 100 گرم 

وانیل کمی 

ارد حدود 2 لیوان 

.

.

همه مواد غیر از ارد و باهم مخلوط و کمی بزنید بعد ارد و روش الک کرده تا حدی که به دست نچسبه ولی نرم باشه .

.

قالب گردویی روسی و بزارید روی حرارت ملایم تا گرم بشه از مواد گلوله های کوچیک درست کرده داخل حفره بزارید درش و ببندید و بهش یکی دو دقیقه زمان بدید تا پخته بشن .

با لبه چنگال به راحتی جدا میشن

.

.

.

.

بریزید تو یه کاسه وقتی خنک شد با قیچی لبه ها و اطراف خمیر و قیچی کنید تا خوشگل تر بشن.  

حالا با انواع حلوا.  گاناش.  مواد قطاب. خامه فرم گرفته. میوه. حتی سالاد ها برای فینگر فود پر کنید . 

یا از مواد به لبه ها بزنید و دو تا نیم دایره را بهم بچسبونید.  من با گاناش و گردو پر کردم 

نوش جون دوستتون دارم 

.

.

نان سیمیت ترکیه ای : 

تخم مرغ 1 عدد

اب ولرم 1 لیوان سر پر 

ارد 3 لیوان 

خمیر مایه 1 قاشق غذا خوری سر پر 

روغن مایع 3 قاشق غذا خوری 

شکر 3 قاشق سر پر 

برای کیفیت بهتر نان شیر خشک 3 قاشق و بهبود دهنده نصف قاشق مربا خوری 

نیمی از اب ولرم و یک قاشق شکر و خمیر مایه و مخلوط کنید تا عمل بیاد حدودا ده دقیقه کنار بزارید 

حالا تخم مرغ و بقیه شکر و بزنید .بعد بقیه اب و روغن و اضافه بعد خمیر مایه عمل اومده 

حالا مواد خشک و روش الک و کم کم اضافه تا جایی که به دست نچسبه 

3 ساعت جای گرم استراحت بدید

چونه کنید تو دست به شکل لوله های دراز و باریک درست کنید اونو ببافید به هم دو سر و بهم بچسبونید 

بزارید تو سینی فر 

یک ساعت دیگه تو جای گرم بمونه 

حالا شیره رو کمی رقیق کنید برس کنید روی خمیر تو فر با دمای 160 درجه تا طلایی شدن بپزید.

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عاااالی بود😍چه خامه ای میخواد دوست جونی؟

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین

ممنونم گلم ...آدم خیلی باید مهربون باشه که بی هیچ چشم داشتی و با حوصله هم همه چیزو توضیح دادی هم عکس گذاشتی ...دمت گرممممم ...خیلی ام خوبه 😍😚😚😚😚

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2738
2706