2733
2739
عنوان

کیا زایمانشون نزدیکه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 96 بازدید | 21 پست
منم ۳۶ هفته ام. خیلی میترسم. همش ذهنم درگیره اینه که یهو ناقص نباشه، معلول ذهنی نباشه. نمیدونم چرا ا ...

منم این فکرا رو میکنم میگم نکنه کج و کوله باشه نکنه ی نقصی داشته باشه البته دور از جون همه نی نی ها ولی فکر کنم بخاطر روحیه و حال و هوامونه این فکرا

فردا وارد ۳۸و یک روز میشم، از هفته ۳۶میبینم رفتم دوباری هم معاینه شدم بار اول گفتن دهانه رحم بستس با ...

واای نگو منم پوستم تیره شده.شکمم پرازترک شده😔چندکیلو اضافی کردی

❤اللهم صل علی محمد وال محمد❤اللهم عجل لولیک الفرج❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واای نگو منم پوستم تیره شده.شکمم پرازترک شده😔چندکیلو اضافی کردی

من خودم اضافه وزن داشتم ولی قدمم بلنده و کلا هرکی میدیدم میگفت لاغر شدی تو بارداری فقط شکمم مث توپ اومده جلو، یک ماه بیشتره خودمو وزن نکردم چون اومدم شهر بابام اینا نمیدونم چقد شدم ولی هفته ۳۲وزن نی نی۲۰۷۰بود، ترک دارم چ ترکایی قهوه ایی و بزرگ، روغن زیتون هیدرودرم الانم روغن بنفشه دارم میزنم فعلا ک همونن، پوستمم انقد تیره شده میرم برا معاینه خجالت میکشم بخدا😅😅😅حتی سینه ام قسمت های روشنش هم انگار رنگ قهوه ایی پاشیدن😔

2731
من زیر بغلم تیره شده قبلا سفید بود

من همه جام، خودم سرخ بودم ولی اینجوری سبزه نبودم تو هفته ۳۰ب بعدم حساسیت گرفتم و دوهفته کارم شده بود خاروندن دست و پاهام الانم پراز جای زخم شده خلاصه فقط میخوام این روزا بگذرن و برگردم ب حال طبیعیم