2737
2739
عنوان

خانومای متخصص کلومیفن

| مشاهده متن کامل بحث + 140 بازدید | 28 پست
پس سه روز عقب انداختی کلا تا ده روز میگن طبیعیه عقب افتادن پرییود الانم میتونی بیبی چک بزنی انشالله ...

خودم در این زمینه امپول و تاخیر تجریه کامل دارم

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
از بی بی چک متنفرم هرماه منفی شده و کلی گریه زاری کردم جوش شیرین امتحان نکردین؟

یاد خودم افتادم دیگه هیچ اعتقادی به بی بی چک نداشتم 😂😂😂 انشالله با یا بی، بی بی چک مثبتی .بی بی چکم مثبت شد دیگه سراغ جوش نرفتم 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علائمی دارین؟

هرماه همه علائم رو داشتم و خبری نبود 

اینماه فقط گاهی درد پریود و کمر درد دارم

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
خودم در این زمینه امپول و تاخیر تجریه کامل دارم

پس انشالله که برات مثبت باشه 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
2731
هرماه همه علائم رو داشتم و خبری نبود  اینماه فقط گاهی درد پریود و کمر درد دارم

ان شالله که بارداری عزیزم واسه منم دعا کن

خدایا شکرت که مامان شدم..خدایا خودت صحیح وسالم نگهش دارتابیاد بغلم۲۴فروردین ۹۸
یاد خودم افتادم دیگه هیچ اعتقادی به بی بی چک نداشتم 😂😂😂 انشالله با یا بی، بی بی چک مثبتی .بی بی چ ...

برا من جوش کف میکنه و ماه های دیگه کف نمیکرد 

خودم فک نمیکنم با یه بار اقدام حامله شم

فقط نگرانم که چرا تاخیر دارم 

ان شالله که بارداری عزیزم واسه منم دعا کن

مرسی عزیزم ۱ ساله منتظرم

واقعا دیگه خیلی نا امید شدم و خستم

توکل بخدا خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه

ماهم با اونا

2740
کلومفین رو چه طوری مصرف کردی ؟توضیح میدی؟

من تحت نظر دکترم 

از شب ۴ پریودی شبی دوتا 

۵شب که ۱۰ تا قرص تموم شه

من تحت نظر دکترم  از شب ۴ پریودی شبی دوتا  ۵شب که ۱۰ تا قرص تموم شه

عزیزم ایشالا که بارداری🙏

من واسه بارداریم ۵ماه اقدام بودم با کلی استرس هی میرفتم سونو و آزمایش

ماه پنجم ماه رمضون بود بیخیال روزه گرفتم ،گفتم بعد از ماه رمضون درمان رو شروع میکنم 😅اخه زیر نظر دکتر دارو هم واسم نوشته بود دیگه همین کلومیفن و متفورمین

بدون مصرف هیچ دارویی درصورتیکه دوهفته هم روزه بودم باردار شدم😉😅

عزیزم ایشالا که بارداری🙏 من واسه بارداریم ۵ماه اقدام بودم با کلی استرس هی میرفتم سونو و آزمایش ما ...

خداروشکر چه خوب 

منم دعا کنین

صد در صد دعاتون میکنم شما هم منو دعا کنید همین روزا میخوام دومی رو درست کنم❤🙈❤

انشالله بسلامتی زود نتیجه بگیرین

انتظار خیلی سخته

انشالله بسلامتی زود نتیجه بگیرین انتظار خیلی سخته

تا بیخیالش نشی نمیاد

استرس خیلی بده خیلی

من بعد از پسرم ۲تا سقط داشتم الان ۲سال از آخرین سقطم میگذره

فقط توکلم به خداس🙏🙏