2726
عنوان

خانومای متخصص کلومیفن

140 بازدید | 28 پست

خانوما من ۳ ماهه کلومیفن استفاده میکنم

هر۳ ماه رو اقدام جدی داشتم

و تو این ۴ ماه پریودم کاملا منظم بوده ۱۰ یا ۱۱ ام حتما پری میشدم

اینماه اقدام جدی نداشتم و مسافرت بودم و کاملا بیخیال

تا الان پریود نشدم

روز موعد هم درد و حالت پری داشتم ولی نشدم

به نظرتون چرا؟

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا تو تاپیک هام کسی نمیاد😐

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
2728
تغییرات آب و هوایی هم باعث میشه .بیخیالی هم شانس بارداریو بالا میبره، یه تست بزن 😊

ممکنه عقب بندازم وحامله نباشم چون کلومیفن خوردم باید سر موقع میشدم

احتمالا بارداری عزیزم یه بی بی بزن

خدا از دهنتون بشنوه و اینکه به تست جوش شیرین اعتقاد دارین؟؟

من هم کلومفین مصرف کردم باعث تاخیر نشده مخصوصا اگه قبلش تاخیر نداشتی

این ۳ ماهی که خوردم حتما ۱۰ یا ۱۱ شدم بدون تاخیر 

الان چندروز عقب انداختی

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
الان چندروز عقب انداختی

قرار بود ۱۰ یا ۱۱ حتما بشم

اگه تاخیر داری حتما تست نشون میده چون کلومفین باعث میشه لقاح زودتر صورت بگیره 

از بی بی چک متنفرم هرماه منفی شده و کلی گریه زاری کردم

جوش شیرین امتحان نکردین؟

پس سه روز عقب انداختی کلا تا ده روز میگن طبیعیه عقب افتادن پرییود الانم میتونی بیبی چک بزنی انشالله که مثبت باشه ولی اگه هم نبود میتونی بازم صبر کنی تا همون روز دههم از ده ام که بیشتر شد باید بری دکتر امپول بده پری بیاد معمولا اینجوریه 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
خدا از دهنتون بشنوه و اینکه به تست جوش شیرین اعتقاد دارین؟؟

من تاحالا نشده استفاده کنم ..ولی بی بی بگیری خیالت راحته..منم این ماه کلومفین خوردم

خدایا شکرت که مامان شدم..خدایا خودت صحیح وسالم نگهش دارتابیاد بغلم۲۴فروردین ۹۸
2706