2737
2734
من اصلا دختر دوست ندارم . اگه یه روزی بچه دار شم و دختر باشه میندازمش . من فقططط پسل میخواممم   ...

جنسیت ۵ماهگی مشخص میشه اون موقع هم میندازیش؟

خدایا شکرتتتتت بعد از ۱۷ماه تلاش وانتظار دل من وهمسرمو شاد کردی خدایا خودت بهمون دادی خودت حافظش باش همش نگرانشم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جنسیت ۵ماهگی مشخص میشه اون موقع هم میندازیش؟

وااااا از دنيا عقبي ها من سه ماه داشتم رفتم گفتن پسره،واسه خواهرامم و اشناها هم همه سه ماهگي مشخص ميشه

خداي مهربونم شكر🌹دوستت دارم خدا جونم

دختر😍😍😍دختره که درو روی ادم باز می کنه😍

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
2740
وااااا از دنيا عقبي ها من سه ماه داشتم رفتم گفتن پسره،واسه خواهرامم و اشناها هم همه سه ماهگي مش ...

از دنیا عقب نیستم خودمم باردارم سه ماه رفتم مشخص نشد الان قطعی مشخص شده تمام دوستامم تو سه ماه بهشون جنسیتو گفتن واشتباه گفته بودند از خودم که حرف در نمیارم

خدایا شکرتتتتت بعد از ۱۷ماه تلاش وانتظار دل من وهمسرمو شاد کردی خدایا خودت بهمون دادی خودت حافظش باش همش نگرانشم....
از دنیا عقب نیستم خودمم باردارم سه ماه رفتم مشخص نشد الان قطعی مشخص شده تمام دوستامم تو سه ماه بهشون ...

پس معلومه سونوي درست و حسابي نميرين،كه مال همتون اشتباه از اب در مياد!!

خداي مهربونم شكر🌹دوستت دارم خدا جونم
پس معلومه سونوي درست و حسابي نميرين،كه مال همتون اشتباه از اب در مياد!!

باشه شما درست میگید

مردها رو نمی دونم؛ ولی خانم ها اکثرا دختر دوست دارن. اطراف ما زیاد دیدم زوج هایی رو که مرده می خواد پسردار شه و اسم دختر که میاد عصبی میشه. متأسفانه خیلی ها هنوز این افکار غلط رو دارن. حتی خانم ها وقتی یکی رو می بینن دختردار شده، بهش دلداری میدن!