2737
2734
عنوان

از بعضی پست ها دلم گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 19 پست

ناراحت نباش عزیزم مگه فقط کرمانشاه بارونیه همه جا بارون اومده.اون. موقعی که میگفتن بابا انقد گناه نکنید عذاب میاد بعضی از زنها تو خیابون لخت هستن مرداشونم از بی غیرتی فقط میت حساب میشن.بعضی از  مسولین فقط شکم گنده کردن بالاخره دست به دست هم دادن دیگه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخی گناه دارن مردم امروز شبکه خبر میگفت برق رو موقت قطع کردن تا کانکس ها رو جا به جا کنند به خدا ای ...

هرچی پول مردم جمع کردن دادن اینا به مردم زلزله زده برسن همش خوردن خیرندیده ها یه ابم روش اینا میخوان چطوری جوابگو باشن اون دنیا 

عزیزم حرف مفت زن زیاده

همون موقع که تهران زلزله اومد، یه نفر تو همین سایت به من گفت کاش شدیدتر بود و میمردید. تهرانیا حق بقیه مملکت رو خورن!

ناراحت نباش

از کوزه همان برون تراود که در اوست

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
2731