2703
2553
عنوان

از بعضی پست ها دلم گرفت

247 بازدید | 19 پست

واقعا دوستان این به جای حس همدردیتونه تو بعضی از پست ها و کامنتها میگین مگه مردم کرمانشاه چقدر گناه کارن که این همه بلای آسمانی نصیبشون میشه واقعا واسه طرز فکر بعضیها متاسف شدم

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

عزیزم اولا بی خیال

دوما رودبارم زلزله اومد

بمم اومد

شمال و شیرازم سیل اومد

فردا دماوندم میزنه بالا😂😂😂😆

یعنی همه گناه کارن؟

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
عزیزم اولا بی خیال دوما قزوینم زلزله اومد بمم اومد شمال و شیرازم سیل اومد فردا دماوندم میزنه بال ...

يني يه سونامي بياد ، دماوندم همكاري كنه كلكسيون بلاياي طبيعي ايران كامل ميشه😐

واقعا فكر نميكردم سيل اينجوري مردمو آواره كنه

خدا خودش رحم كنه به هممون

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
يني يه سونامي بياد ، دماوندم همكاري كنه كلكسيون بلاياي طبيعي ايران كامل ميشه😐 واقعا فكر نميكردم سي ...

واقعا😂😂😂

خدا رحم کنه و رحمت الهیش رو ب عذاب الهی تبدیل نکنه ان شاالله

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   

پلاسک اتیش گرفت

کشتی سانچی غرق شد

اتوبوس راهیان نور

اتوبوس دانشجوها تصادف کردن هواپیما سقوط کرد چند ساله توی مازندران و گلستان سیل میاد

هواپیما سقوط کرد 

تصادفهای وحشتناک و ....

الان دیگه فقط اتشفشان رو کم داریم

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
پلاسک اتیش گرفت کشتی سانچی غرق شد اتوبوس راهیان نور اتوبوس دانشجوها تصادف کردن هواپیما سقوط کرد چ ...

از همه مهمتر زلزله غرب کشور که سیل هم بهش اضافه شد

2714
از همه مهمتر زلزله غرب کشور که سیل هم بهش اضافه شد

اخی گناه دارن مردم امروز شبکه خبر میگفت برق رو موقت قطع کردن تا کانکس ها رو جا به جا کنند

به خدا اینقدر بی مهری شده به این مردم که حد نداره

اخه چرا هنوز باید توی کانکس زندگی کنند

دلشون به چی خوش باشه

اخی گناه دارن مردم امروز شبکه خبر میگفت برق رو موقت قطع کردن تا کانکس ها رو جا به جا کنند به خدا ای ...

یک سال و نیم گذشت تازه زلزله داشت می رفت سیل هم اومد الانم باران می باره کم کم داره شدید میشه

یک سال و نیم گذشت تازه زلزله داشت می رفت سیل هم اومد الانم باران می باره کم کم داره شدید میشه

زلزله شون هم توی زمستون بود فکر کنم همه جا سرد بود مردم هم بی سرپناه

2706