2733
2734
عنوان

سرطان خون

| مشاهده متن کامل بحث + 8718 بازدید | 68 پست
عزیزم هیچ بیماری رو ما نمیتونیم جلوشو بگیریم گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه ...

بفرما عزیزم.انشالله بتونم

بابا بخدا من کاربر قدیمی ام.سایت بروز شد کاربریم پرید.نسخه جدید ازت بدم میاد😒😒
بفرما عزیزم.انشالله بتونم

ببین عزیزم

کی از فردای خودش باخبره

الان مگ شما مامانتونو یا باباتونو یا شوهر یا خاهربرادراتون دوست ندارین؟ مگ نگران اینا نیستین؟ 

چرا بجای اینکه فکر کنی مامانم هم هس چجوری میتونم کمکش کنم یا چجوری مشکل خاهرمو حل کنم یا ببخشید چجوری نیاز شوهرمو براورده کنم گیر بدم ب بچم ک ایا دور از جون چی میشه یا نه؟ یکم دنیارو وسیع تر ببین دنیا فقط بچه نیس

بخدا هرشب ی زیارت عاشورا بخون امام حسین بچت نگه میداره بخدا ب حرفم گوش کن

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین عزیزم کی از فردای خودش باخبره الان مگ شما مامانتونو یا باباتونو یا شوهر یا خاهربرادراتون دوست ...

راستم میگی.

شوهرم مادرم پدرم خواهر برادرم به اندازه بچم برام مهمن.

حتی وجود خودم مهمه.برای اینکه اینده بچم خوب باشه باید باشم و ببینم و کمک کنم اونم رویاهاشو بسازه.

ممنون دوستم.من هر شب ایه الکرسی میخونم برای تداوم و بیشتر شدن ارامشم.

زیارت عاشورا رو هم چشم میخونم.

ارزو دارم همیشه زندگی رویه خوبشو بهت نشون بده.

و به همه ادمای ایرانم

بعدم این استرس این بیماری مال ی ادم نرمال نیس

مامان نرمال همش خوشحاله

بچشو میبره اتلیه عکس میگیره

خاطرشو مینویسه

ب این فک میکنه فردا واسش چیدرس کنه

باهاش چ بازی کنه هوش بچشو بالا ببره

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
2742
بعدم این استرس این بیماری مال ی ادم نرمال نیس مامان نرمال همش خوشحاله بچشو میبره اتلیه عکس میگیره ...

اره والا من خیلی وسواس فکری دارم.

بیشتر زندگیم استرس کارا و اتفاقایی رو کشیدم که اصلا اتفاق نیفتادن

از همه دوستان خوبم ممنونم ان شالله برای هیچ کس اتفاق نیفته و بچه هاتون سالمو سلامت باشن  

سلام گلم مشکلِ برادرزادتون ان شاءالله که حل بشه من براش یه حدیث کسا دلم میخوادبخونم 

بیمارستان محک دراین زمینه خوبه بیمارستان بهرامی تهران مخصوص کودکان هس هم خوبه 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2740