2737
2739
عنوان

کیا شوهراشون موقع سال تحویل بهشون عیدی میدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 23 پست
سعی کردی ازش بخوای اون کارهایی رو که میخوای انجام بده نداده ؟  مثلا خودت یادش بندازی فردا روز ز ...

راستش نه .. تا حالا ازش نخواستم تولدمو یا روز زنو بهم تبریک بگه چون مطمئنا مردی که تولد خواهرش رو یادشه و براش کادو میده یا مردی که به خواهرش و بچه خواهرش عیدی میده حتما بلده چطوری زنشو خوشحال کنه

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کارمندی؟

نه

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗
خوندم عزیزم..بیخیالی طی کن چون نمیشه کسی رو ب زور تغییر داد

همینطوره

2728

من همسرم بلد نبود

بهش یاد دادم که حتما باید هدیه هامون سر سفره هفت سین باشه

اولین بار براش دمپایی خریدم کادو‌ کردم گذاشتم کنار هفت سین، پرسید این چیه؟ گفتم ببخشید کادوی خاصی نیست ولی دوست داشتم هدیه ت کنار سفره باشه حتما. بعد از اون یاد گرفته این کارو

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
من همسرم بلد نبود بهش یاد دادم که حتما باید هدیه هامون سر سفره هفت سین باشه اولین بار براش دمپایی ...

عزیزم شوهر منم بلده .. اما برا من بلد نیست

عزیزم شوهر منم بلده .. اما برا من بلد نیست

خب ازش بخوایید

من خودم قبل عید بهش میکم همیشه

واقعا هم قیمت عیدیش مهم نیس برام

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
2740
پیاز کیلوده هزار تومن توقع عیدی هم دارید گناه دارن اقایون چقدر داشته باشن درک کنید خب

گاهی نفس عمله که مهمه، حتی اگه یه گل سر یا جوراب باشه.

ولی باهاتون موافقم که تو این شرایط اقتصادی همینکه مردا دووم میارن خداروشکر