2410
2553

من که از شوهرم تا حالا عیدی نگرفتم😐 من آخر اسفند تولدمه حالا کادو به کنار توقع یه تبریک خشک و خالی ازش داشتم که مثل سالهای قبل بازم اونو ازم دریغ کرد. امسال ازش توقع داشتم که حداقل روز مادرو بهم تبریک بگه که اونم هیچ. اولا دلم میخواست حداقل روز عشق رو بهم تبریک بگه که اونم رفت کنار بقیه. اما من هنوزم دارم با این مرد زندگی میکنم نمیگم عادت کردم نه.. چون اگه عادت کرده بودم انتظار ازش نداشتم. من سعی کردم یاد بگیرم فقط زندگی کنم اونم با تمام مشکلاتش. اینا عادت نیست اینا جنگه. دارم یاد میگیرم با احساساتم با انتظاراتم بجنگم. مثل گذشته مثل دوران مجردی. زندگی من با گذشتم فرق چندانی نداره فقط از نوعی به نوع دیگر تغییر کرده...

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عیدی نمیده کلا چنین رسمی نداریم شوهر عیدی بده .هر چی لازم داریم از جیبش میخریم دیگه.

حرف اینجاس که من از جیب شوهرم هیچی واسه خودم نخریدم برا عید

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗
عزیزم کیف پولشو بردار و عیدتو خودت بردار هر چقد خواستی بعدم بش یه چشمک بزن و نیشتو باز کن تا بنا گوش ...

پول نگه نمیداره تو کیف.. اگه هم داشته باشه من همچین کاری نمیکنم.. حالا اینجوری نیستم همیشه میگه به من بی اعتماده

2714
پول نگه نمیداره تو کیف.. اگه هم داشته باشه من همچین کاری نمیکنم.. حالا اینجوری نیستم همیشه میگه به م ...

وااااا چه حرفا کی به زنش بی اعتماده اخه سره مادیات 

عجب آدمیه خدا صبرت بده

😍عاشقتم که😍

من روز عشق،روز مادر(زن)،تولد،سالگرد ازدواج همسرم برام کادو میخره اما عیدی نداده تابحال یعنی باید باهاش بحث کنم سر این موضوع یا نه؟

پسرمم دوسال ونیمشه عیدی بهش نداده کادو هم نخریده براش واسه عید

مَرد مَن تَه ریشی دارد ک به دنیا میارزد☺مَرد مَن با ثروت پدرش خوش نمیگذراند وهرروز یک ماشین مدل بالا سوار نمیشود😶مَرد مَن ازچهره اش حیا ونجابت جار میزند🤗مَرد مَن ازقدش مَردانگی میریزد،از آغوشش حس امنیت میگیرم😋مَرد مَن بوی صداقت میدهد روی پاهای خودش می ایستد و برای خوشبخت شدن جان میکَند😍برای من همینکه صادقانه دوستم دارد کافیست من از دوستت دارم های هرزه هرروزه ک مخاطبهایش فرق دارد بیزارم😤همینکه ب فکر خیانت نیس کافیست من از بودن جسمی ک فکرش با دیگریست بیزارم😖همینکه برای خوشحال کردنم یک شاخه گل با دست رنج خودش بیاورد🌹کافیست من از کادوهای گران قیمت با پول پدر بیزارم☹همینکه زیبایی های ساده ام را میپسندد و مرا ب تغییر اجبارنمی کند کافیست👩ک من از زیبایی های مصنوعی بیزارم😑همینکه جای ترک کردن درکم میکند برایم کافیست..من بهترین مَرد دنیارو دارم وتا ابد عاشقَش خواهم بود😘قُربون مَردهای زندگیم بِشم(پِسرم وباباش دنیای مَنَن)
من روز عشق،روز مادر(زن)،تولد،سالگرد ازدواج همسرم برام کادو میخره اما عیدی نداده تابحال یعنی باید باه ...

عیدی رو تو عنوان گفتم اما تو تاپیک توضیح دادم.

حرف اینجاس که من از جیب شوهرم هیچی واسه خودم نخریدم برا عید

سعی کردی ازش بخوای اون کارهایی رو که میخوای انجام بده نداده ؟  مثلا خودت یادش بندازی فردا روز زنه چی میخوای برام بخری اگه گفت پول ندارم بگی عیب نداره پیام تبریک برام بفرست  چون مال منم اهلش نیست یادش میدم لااقل تبریک زبونی که بگه  

عیدی رو تو عنوان گفتم اما تو تاپیک توضیح دادم.

خوندم عزیزم..بیخیالی طی کن چون نمیشه کسی رو ب زور تغییر داد

مَرد مَن تَه ریشی دارد ک به دنیا میارزد☺مَرد مَن با ثروت پدرش خوش نمیگذراند وهرروز یک ماشین مدل بالا سوار نمیشود😶مَرد مَن ازچهره اش حیا ونجابت جار میزند🤗مَرد مَن ازقدش مَردانگی میریزد،از آغوشش حس امنیت میگیرم😋مَرد مَن بوی صداقت میدهد روی پاهای خودش می ایستد و برای خوشبخت شدن جان میکَند😍برای من همینکه صادقانه دوستم دارد کافیست من از دوستت دارم های هرزه هرروزه ک مخاطبهایش فرق دارد بیزارم😤همینکه ب فکر خیانت نیس کافیست من از بودن جسمی ک فکرش با دیگریست بیزارم😖همینکه برای خوشحال کردنم یک شاخه گل با دست رنج خودش بیاورد🌹کافیست من از کادوهای گران قیمت با پول پدر بیزارم☹همینکه زیبایی های ساده ام را میپسندد و مرا ب تغییر اجبارنمی کند کافیست👩ک من از زیبایی های مصنوعی بیزارم😑همینکه جای ترک کردن درکم میکند برایم کافیست..من بهترین مَرد دنیارو دارم وتا ابد عاشقَش خواهم بود😘قُربون مَردهای زندگیم بِشم(پِسرم وباباش دنیای مَنَن)
2706