2737
2734
عنوان

با شوهرم دعوای بدی کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1032 بازدید | 66 پست
در راستای امضاء :فقط دوست داری تایید بشی ؟بابا واقعا استارتر توقعش زیاد نیست.چرا همه مخالفتش ؟!

نه دوست ندارم تایید شم ولی کسی که مخالفه نیازی نیست حتما ریپلای کنه اون نظر خودشو بزاره چکار به نظر من دارید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه دوست ندارم تایید شم ولی کسی که مخالفه نیازی نیست حتما ریپلای کنه اون نظر خودشو بزاره چکار به نظر ...

کاری نداره.ولی باید معلوم شه در جواب چی،چی گفته طرف.اینجا تالار گفتگو هست.به نظرم درخواست ریپلای نشدن،خواسته ی خوبی نیست.باز هم خودت مختاری !

کاری نداره.ولی باید معلوم شه در جواب چی،چی گفته طرف.اینجا تالار گفتگو هست.به نظرم درخواست ریپلای نشد ...

من نظرمو برای استارتر میرارم واسه کسی دیگه که نمیزارم اگرم خودش صلاح دونس ریپلای میکنه بعضی اوقات بقیه مدافع استارتر میشن و کاسه از اش داغتر

2728
اره شوهرم میگ مادرم زنه تو نیستی...من تاحالا خودمو جردادم

عزیزم با توضیحاتی که دادی به نظر میاد شوهرت آدم خوبیه ولی بلد نیست یا شایدم تو بد عادتش کردی

معذرت میخوام اما معلومه شما سیاست نداری..

البته خودمم تازه دارم یادش میگیرم.. وااااقعا تاثیر میذاره روی رفتار شوهر

کلید مرد رو توی گوگل سرچ کن و خوببب گوش کن..من تازه فهمیدم که باید بخاطر کوچیکترین لطفش تشکر کنم ولی از اون ورم مداااام ازش طلب کنم که برام خرج کنه..با زبون شیرین

چی میگی تو😤😤😤😤
عزیزم با توضیحاتی که دادی به نظر میاد شوهرت آدم خوبیه ولی بلد نیست یا شایدم تو بد عادتش کردی معذرت ...

فایل صوتی شو گوش کردم. اما واسه من جواب نداد..‌‌. من متاسفانه سیاست کمی دارم و حوصله ندارم مدام نقشه بکشم و سیاست بخرج بدم.همیشه خودمم و رو راستم. همیشه هم ضرر کردم.اما پیش خودم سربلندم.

فایل صوتی شو گوش کردم. اما واسه من جواب نداد..‌‌. من متاسفانه سیاست کمی دارم و حوصله ندارم مدام نقشه ...

این سیاست که میگم منظورم نقشه کشیدن و فیلم بازی کردن نیست..متاسفانه جا افتاده که سیاست یعنی معذرت میخوام:خر کردن طرف!!..ولی من این سیاستی که میگم منظورم درست مدیریت کردنه..

من بعد این صوت تازه فهمیدم که چقد در حقش کم گذاشتم!قدرنشناسی کردم،اون با ذوق برام کاری انجام میداده ولی من بخاطر توقع بیجا اون کارشو پس میزدم و تو ذوقش میزدم

یا تو همین سایت یاد گرفتم که حد و حدود روابطم رو با خانواده شوهرم رعایت کنم

شکر خدا با همین کارا تونستم تا حد زیادی مدیریت کنم

الانم یه مشکلایی دارم ولی ترجیح میدم از راهش وارد شم و برخورد مناسب رو انتخاب کنم ولی اگه دسته خودم باشه یه دعوای اساسی راه مینداختم😬

چی میگی تو😤😤😤😤