2733
2734
عنوان

با شوهرم دعوای بدی کردم

1032 بازدید | 66 پست

سلام. خواهشا منطقی باشید. من ۲۵سالمه و شوهرم ۱۱سال ازم بزرگتره.ادوساله ازدواج کردیم و هردو قبلا ازدواج ناموفق داشتیم ولی شوهرم یک بچه هم داره الان پیش مادرشه. خلاصه 

من روز زن و سالگرد ازدواج از همسرم هدیه ی مناسبی نگرفتم یعنی نداد. برای روز مادر ۴۰۰ داد ک همش خرج شد واسه مادرا و مادربزرگها. براخودم ۱۰۰ موند. برای سالگرد ازدواجمم رفتم دوتا لباس خواب خریدم واسه هدیه مشترکمون و اونم هیجی برام نخرید و پول همینارو باهام حساب کرد. تاالان کلی ملاحظه کردم و خرجالکی نکردم و قناعت کردم.الان ک عید شده میگ عیدی ۱۰۰ میدم بهت ! درصورتیکه حتی پولم داره ولی میگه نمیدم. من دیشب ۳۰۰ هزار شوهرم اکواریوم خرید واسه من من گفتم نمیخام و بردم پسش دادم تنهایی. دستمم خونی شد😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واسه شما اکواریوم خرید؟ ینی ب عنوان عیدی؟

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2738

خلاصه امروز دیگ باهاش دعوا کردم و بهش گفتم تو هیچ کار برام نکردی تواین دوسال. واسه تولدن یه گوشواره گرفت مدام منت گذاشت.... هییچکاری نکرد . اتلیه بزور رفتیم و خودم ارایش کردم. من فقط ۲۳ سالم بود بااینک جداشده بودم ولی چون شوهر سابقم پدرنداشت گذشت کردم ولی این پدرش حاجی و سرشناسه . ولی شوهرم‌ موقع خرج کردن پشت جشم نازک میکنه و خون ب جیگرم میکنه. درصورتیک من ۲۰ ملیون اول ازدواج بهش پول دادم!!!....

خلاصه امروز دیگ باهاش دعوا کردم و بهش گفتم تو هیچ کار برام نکردی تواین دوسال. واسه تولدن یه گوشواره ...

دوستان بخدا خیلی ناراحتم خیلی بهم بد کرده. حرفای بدی بهم زد.....   باورتون میشه اولین تولدم هیجی نخرید؟ پدر و مادرشم یه ۵۰ تومنی دادن جلو خانوادم و کلی ضایع شدم..بااینک پولدارن

2706