2737
2734

من هم اصلن نه میدونستم عشق چیه نه به پسرا رو میدادم 

یه روز دوستام گفتن بیا قاچاقی بدون اینکه به خونواده هامون بگیم بریم یه شهر نزدیک خودمون که یک ساعت و نیم فاصلس دوس پسر یکی از دوستامو ببینیم من اول گفتم نه فلان بشه بیسار بشه چه کنیم بعددددد دو روز بعد رفت تو مخم که بیا بریم اونارو مجبورررر کردم اقاااا پاشین منتظر چی هستینننن پاشین بریممممممم بعد رفتیم دانشگاه دوست پسر دوستم من یهو از دوستام توی ساختمون دانشکده جدا شدم بعد رومو که برگردوندم دیدم یه گل پسر ناز وسط لابی وایستاده سرش تو گوشیشه و دستش برگس دقیقن شاید ۴ سال پیش بود بعد من‌همینجوری هاج و واج‌نگاش میکردم که دوستام دستمو کشیدن‌بردن‌از اون روز اون‌پسر شد  همه ی دنیای من ☺ من میخاستم‌اتصراف بدم‌از رشتم‌برم‌یه رشته ی دیگه بخونم‌نزاشت منو باهام‌کلی حرف زد ادامه دادم رفتم‌یه شهر دیگه که غریب بودم ولی حتی نخواست بیاد منو ببینه بعد چند ماه با هم‌دوست شدیم‌بعد دو هفته بی دلیل رفت و منو شکست و من نابود شدم ☺ منم اون‌روز نمسدونستم که چرا اصرار کردم که بریم‌همش خودمو لعنت میکنم ولی اون روز یه‌نیرویی منو میکشید به سمت اون شهر اصن دست خودم نبود  نمیدونم‌چرا اینقد سرنوشت واسم دور خورد که آخرش فقط قلبم بشکنه ؟؟؟ 😊

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 

میشه بگی بیماریت چی بوده ، من چند وقته سردرد گرفتم با اینکه اصلا سابقه ی سر درد نداشتم همش فکر میکنم تومور مغزی گرفتم

خدایا بابت همه ی نعمتهات شکر ، خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگتره ، خدایا برای تو غیرممکن وجود نداره پس غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن 🤲🌾💚😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه بگی بیماریت چی بوده ، من چند وقته سردرد گرفتم با اینکه اصلا سابقه ی سر درد نداشتم همش فکر میکنم ...

معده درد های شدید عصبی

تو ای بال و پر من ،رفیق سفر من،میمیرم اگر سایه ات نباشه رو سر من

اوف   من اگر قصه بگم ...هیچ چیز آن طور که میخواستم نشد ولی

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2731
تو مسله بدی تمرکز کردی و جذبش کردی قانون جذب مخالفت هارو نمیفهمه همین ک هی تو جنله هات و تصوراتت زت ...

آره این درسته.مثلا خواهر من به پدرم خیلی ایراد میگرفت که چرا بعد بازنشستگی سر کار نمیری وخیلی خودشو وپدرمو اذیت میکرد.ومن هیچی نمیگفتم.

من ازدواج کردم با کسی که فوق العاده فعاله وان ازدواج کرد با کسی که اگه میخواست جورابشو بپوشه نیم ساعت طول میکشید .هیچ کاری نمیکرد وخرجشونو مادر شوهرش میداد.

آخرم جداشد

معده درد های شدید عصبی

امیدوارم که همیشه سلامت باشی ان شاء الله

خدایا بابت همه ی نعمتهات شکر ، خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگتره ، خدایا برای تو غیرممکن وجود نداره پس غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن 🤲🌾💚😘

شوهر من همیشه یک شعری برام میخونه خیلی میخوره به حس و حال الانم،میگه:زندگی و من یار به سینما مان‌‌َد خدا ستاره این سینما نگه دارد 

2738

کلا خیلی راجبه ازدواج شعار میدادی ولی مردی عاشقم شد و عاشقش شدم که هیچ شباهتی به اون معیار ها و شعارهای اولیه من نداشت،۵ سال تو بیماری و بدترین شرایط پرستاریمو کرد