2737
2734
عنوان

بچه های اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 140 بازدید | 20 پست
اعظم خوبه  ریحون بد نیست روبرو رود خونه   گلستانم خوبه کوچه تلفن خانه خیابان سپه  ...

من قبلا اصفهان بودم ولی الان با این آدرس های نصفه فکر نکنم یکیش پیدا کنم 

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار 
انقدر همه جا ریختن به هم ک کل شهر تغییرکرده .....تقریبا دیگه درست شده ولی با تغییرات زیاد

من از شهدا کفش زیاد خریدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از شهدا کفش زیاد خریدم 

من همیشه کفشامو از سپه میخرم

۲۱ماه اقدام....به امیداینکه این ماه باردارشم و از خونه تکونی فرار کنم....خدایا چندساله دارم میگم انشالله سال تحویل ۳تایی میشیم پس ناامیدم نکن توکه میبینی غریب و بیکسم....امیدم به تو ...من حتما حتما تا اردیبهشت طبیعی باردارمیشم بگو انشالله...😍دوست گلم یه صلوات مهمونم کن
2728
سپه خیلی اسمش آشناست  ولی یادم نمیاد کجا بود

میدان امام حسین کجاس که میخوایم بریم واسه میدان امام اون خیابون که این دوتا میدون را بهم وصل میکنه

۲۱ماه اقدام....به امیداینکه این ماه باردارشم و از خونه تکونی فرار کنم....خدایا چندساله دارم میگم انشالله سال تحویل ۳تایی میشیم پس ناامیدم نکن توکه میبینی غریب و بیکسم....امیدم به تو ...من حتما حتما تا اردیبهشت طبیعی باردارمیشم بگو انشالله...😍دوست گلم یه صلوات مهمونم کن
میدان امام حسین کجاس که میخوایم بریم واسه میدان امام اون خیابون که این دوتا میدون را بهم وصل میکنه

Ok 

ممنون بابت راهنماییت